Aktywne Wpisy
#gielda naprawdę ładujecie się w spółki Po takich wzrostach? Zero instynktu samozachowawczego¯\(ツ)/¯
źródło: 1000048343
Pobierz
plusbear +85
ja myślałem że tu jest elita internetu a wy chorzy psychicznie jesteście
Skopiuj link
Skopiuj link
źródło: 1000048343
Pobierz
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Jak wyjść z samotności? Jestem w obcym otoczeniu na emigracji, nigdy nie miałem łatwości w nawiązywaniu kontaktów. Trwam tak od roku, ale depresja wjeżdża mocno, po pół roku na lekach jestem w stanie wyjść do ludzi i chce to zrobić, ale nie wiem jak. Uwielbiam wszelkiego rodzaju aktywności fizyczne (się chodzi o segzy). Od jakiegoś czasu wychodzę na miasto zakupy baseny spacery itp . Wszędzie wszystko robię sam, ale chcę to złamać. Dodatkowym faktem jest bariera komunikacyjna w postaci języka.
#depresja #samotnosc #psychologia
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim