Wpis z mikrobloga

Wczoraj przy okazji wizyty w Toruniu odwiedziłem raszejski blok.

Przywitał nas Mariusz, który oznajmił że od tygodnia nie piją ani nie jedzą, ogólnie zero dostaw. Jestem nawet w stanie w to uwierzyć, patrząc po tym jak zaświeciły mu się oczy gdy zobaczył w moich dłoniach dwie taterki. Jedna miała być dla Jaska druga dla niego, ale szczerze wątpię, że Jaca dostał swój przydział (próbowałem się dodzwonić i spytać czy dostał, ale garbolinia była ciągle zajęta).

Mariusz powiedział, że widzowie już zamówili mu komputer i niedługo wraca do strimów. Kilka razy poruszałem temat z czyjej winy został pozbawiony sprzętu, ale cwaniak zmieniał temat.

Jechaliśmy z zamiarem wejścia do groty, ale już kilka sekund po otwarciu drzwi wiedzieliśmy, że jesteśmy na to za ciency. Zapach opisałbym jako mieszanka kiszonki, gówna ludzkiego i tytoniu. Pierwszy raz coś takiego czułem, ciężko sobie wyobrazić jak capi w samym gnieździe (jak 7 lat temu byłem na U2 to tam zapach był co najwyżej drażniący). Z każdą minutą rozmowy na klatce schodowej przybywało coraz więcej much, ich ilość oszacowałbym na 10-15 szt. na samej klatce schodowej dosłownie po dwóch minutach.

Na pożegnanie przykleiłem tabliczkę ostrzegawczą na drzwi (Majus prawdopodobnie jeszcze o niej nie wie).

#danielmagical #patostreamy
barkan - Wczoraj przy okazji wizyty w Toruniu odwiedziłem raszejski blok. 

Przywitał...

źródło: 438231366_809344601068480_139580689464326245_n

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • 21
@RobinSchudl: chłopie, to tylko 2 piwa, takich wyposzczonych alkusów tylko #!$%@?, mimo wszystko głupio mi było zawracać gitare z pustymi rękoma

@Trytokiss Mariusz trzeźwy na 100%, normalna gadka, nie zapraszał, ale jakbyśmy spytali myślę że nie byłoby problemu. Na koniec kazał "wszystkich pozdrowić".
  • Odpowiedz
@patek66:
Na tych drzwiach było coś namalowane,chyba ch..uj.
Cwelicka sprzątaczka wzięła się za zmycie tego i oto efekt xd
Wyleciało mi to z głowy i myślałem że zeszło od pukania z dostawami xd
  • Odpowiedz
@TryAgain96: właśnie mamy etap kija, ale Murzyński jak dostanie 2 butelki spirolu to wróci do formy korkarza i znów będzie wszystko #!$%@?ł i zakańczał strimowanie, bo się wyspać musi i w spokoju Terminatora obejrzeć.
  • Odpowiedz
@Trytokiss: W porównaniu z lutym musi być jeszcze bardziej #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jak byłem to na klatce w sumie nie #!$%@?ło i widać że tam sprzątaczka 2 razy w tygodniu mopem przejedzie.
  • Odpowiedz
@barkan: w sumie stan meliny to niezły odstraszacz na ,,nowych włodarzy".
Może byłoby tak jak sobie wymyśla Mariusz, że jakiś widz ze starym kompem by się znalazł, i może by z litości/ciekawości ustawił im tam streama - ale już sama perspektywa włażenia do meliny jest tak odstręczająca, i to kilkukrotnie żeby im ten sprzęt nadzorować i naprawiać w razie czego, że szanse na to są w ch*j niskie.

Ja to
  • Odpowiedz