Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
LenoV12

LenoV12

Dołączył 3 lata i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 19600
  • Znaleziska 11
  • Mikroblog 19589
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 6
kajdan_na_szyli_a_ludzie_szalejo
kajdan_na_szyli_a_ludzie_szalejo
1 godz. i 9 min temu
  • 4
#danielmagical #chlopakizraszei #patostreamy

mamo, tato
kajdannaszylialudzie_szalejo - #danielmagical #chlopakizraszei #patostreamy 

mamo, t...

źródło: IlIlI

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LenoV12
LenoV12 40 min temu via Wykop
  • 1
@kajdan_na_szyli_a_ludzie_szalejo:
Mamo tato,tera to dopiero odYebałem xd
  • Odpowiedz
LenoV12
LenoV12 1 godz. i 38 min temu
  • 6
Mayday Mayday Mayday

#danielmagical #raszei #patostreamy
LenoV12 - Mayday Mayday Mayday

#danielmagical #raszei #patostreamy

źródło: 1000003284

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fatalista1988
Fatalista1988
1 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 5
@LenoV12:
Fatalista1988 - @LenoV12:

źródło: 17be057d79974546c217bbc98d58eaf8eb511444a822ef3ee67e46dd9cf7f545

Pobierz
  • Odpowiedz
LenoV12
LenoV12 13 godz. i 42 min temu
  • 4
Mariusz KWS

#danielmagical #patostreamy #raszei
LenoV12 - Mariusz KWS

#danielmagical #patostreamy #raszei
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LenoV12
LenoV12
Autor
13 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 14
@LenoV12:
Mariusz DPS
LenoV12 - @LenoV12: 
Mariusz DPS

źródło: 1000005394

Pobierz
  • Odpowiedz
LenoV12
LenoV12
Autor
13 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 12
@LenoV12:
Stwierdzam,że integracja nie przebiega pomyślnie.
Czas słać PROZAC i to w ilościach hurtowych xd
LenoV12 - @LenoV12: 
Stwierdzam,że integracja nie przebiega pomyślnie.
Czas słać PROZ...

źródło: 1000005395

Pobierz
  • Odpowiedz
LenoV12
LenoV12
Autor
11 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 5
@ZiomPolski:
No nie dały mu nic do podpisania.
W uzasadnieniu sądu nie ma nic w temacie,że on na coś się zgodził,czy ma jakąś prośbę o coś.
Dostał przecież ultimatum,że jak się nie ogarnie przez tydzień i nie ogarnie chałupy,to będzie miał napisane.
No i napisały...
Biegli stwierdzili,że czubek,nie zdolny do samodzielnej egzystencji,nieporadny życiowo,osamotniony,zagrażający sobie
  • Odpowiedz
LenoV12
LenoV12
Autor
11 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 1
@Targaryen77:
Może dostaje jaką chemię na opanowanie furii raszejskiej xd
  • Odpowiedz
LenoV12
LenoV12
Autor
9 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 1
@ZiomPolski:
No właśnie też mnie to ciekawi,jak oni sprawiają,że on się myje,przebiera i idzie śpiewać karaoke xd
Bo wtedy to było karaoke. I jakoś mi się wierzyć nie chce,że on sam z siebie poszedł śpiewać karaoke.
Może jakieś nagrody dostają xd
Gdyby poszedł spać,albo został ochroniarzem na portierni DPS,to każdy zrozumie
LenoV12 - @ZiomPolski: 
No właśnie też mnie to ciekawi,jak oni sprawiają,że on się my...

źródło: 1000005390

Pobierz
  • Odpowiedz
LenoV12
LenoV12
Autor
1 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 1
@Bela022:
Jo,ale zawsze z każdym pogadał,czy to przez telefon,czy głośniki,albo jak mu geja podesłali,albo krakowiaka,to zawsze do rozmowy był. Ze swoją mitomanią,ale pogadał
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988
wczoraj, 15:46:02
  • 4
Już nawet memy z Mariuszem i Rollo i Spirollo nie pasują moderacji bo muszę je tagować islam i anime - Możliwe że BANICJA LOADING #danielmagical #patostreamy #raszei
Fatalista1988 - Już nawet memy z Mariuszem i Rollo i Spirollo nie pasują moderacji bo...

źródło: 1000004310

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LenoV12
LenoV12 wczoraj, 16:15:28 via Wykop
  • 1
@Fatalista1988:
Dooobraaaa toć spokojnie jo
Jak coś,to zbiórka na FB DPS krucza xd pod zdjęciami z Majuskiem A nie
  • Odpowiedz
LenoV12
LenoV12 wczoraj, 11:56:02
  • 5
Od 25:00 Mariuszek zaczyna instruować nowego właściciela mieszkania,co należy zrobić i wypier dolić xD
Zapomniał tylko polecić pomocnego Ańdźieja do pomocy!

"cała chałupa do remontu idzie"
No przez nowego właściciela xd uuuuuu beeeejbeeee

#danielmagical #patostreamy #raszei
LenoV12 - Od 25:00 Mariuszek zaczyna instruować nowego właściciela mieszkania,co nale...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LenoV12
LenoV12 wczoraj, 09:31:58
  • 23
Urwa,ile ja bym dał za tydzień live z tego dpsu...
Bym chciał zobaczyć jak on na tam funkcjonuje xd
Jak się urządził na pokoju z darów od Caritasu jakiegoś.
W ilu są na pokoju i jak bardzo go w ku ku k--w iają,albo on ich xd
Czym sprawiają,że się myje i przebiera,a później idzie śpiewać xd
Czy dalej strzela fochy? I dalej śmieci nie wynosi xd
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LenoV12
LenoV12
Autor
wczoraj, 11:22:29 via Wykop
  • 5
@AlDiscordowiec: @JustMightBe
Dlatego powinni wprowadzić indywidualną terapię i dać mu robić to w czym czuje się najlepiej!
-gaszenie świateł
-odbieranie paczek/dostaw w każdej pozycji
-puszczenie/oglądanie filmów
-no i oczywiście sztrymy!!!! DPS TV RDS Tu Wasz pogodny sztrymer A NIE
I Majusek odżyje moment
LenoV12 - @AlDiscordowiec: @JustMightBe
Dlatego powinni wprowadzić indywidualną terap...

źródło: 1000005347

Pobierz
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988
wczoraj, 09:23:14
  • 40
Chciałbym przypomnieć, że pewnego letniego wieczoru ubiegłego roku Mariusz wraz z Czarusiem zażywali kryształ produkcji krajowej w kuchni raszejskiej i doszło tam do takiego dialogu:

– A może ci do piwka wrzucić, Mariusz?
– Nie, nie, ja nosem wolę…

SNIF! SNIF!
Fatalista1988 - Chciałbym przypomnieć, że pewnego letniego wieczoru ubiegłego roku Ma...

źródło: bXfGX

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LenoV12
LenoV12 wczoraj, 09:33:06 via Wykop
  • 7
@Fatalista1988:
Bo Majusek opoźniony i wolniej przyswajał xd
  • Odpowiedz
LenoV12
LenoV12 przedwczoraj, 19:40:23
  • 4
Depeesowe alejki!
Ciekawe,czy tam wyląduje,czy na rodzicach?
Bo jak on teraz pełnoprawny Depeesiak i za chwilę ubezwłasnowolniony,to mogą mieć w du...pie przewóz do Torunia.
A te groby za ciekawie nie wyglądają xd

#danielmagical #patostreamy #raszei
LenoV12 - Depeesowe alejki!
Ciekawe,czy tam wyląduje,czy na rodzicach?
Bo jak on tera...

źródło: 1000005336

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LenoV12
LenoV12
Autor
przedwczoraj, 19:43:29 via Wykop
  • 5
@LenoV12:
Majusek zasługuje na marmur! I rzeźbę w swojej ulubionej pozycji himalaisty!
A nie krawężnik dookoła i krzyżyk z rurki po znaku drogowym xd
LenoV12 - @LenoV12: 
Majusek zasługuje na marmur! I rzeźbę w swojej ulubionej pozycji...

źródło: 1000005220

Pobierz
  • Odpowiedz
LenoV12
LenoV12 przedwczoraj, 16:17:22
  • 4
Mario przedostatnia krew!
Toć nie zatne się xd

#danielmagical #patostreamy #raszei
LenoV12 - Mario przedostatnia krew!
Toć nie zatne się xd

#danielmagical #patostreamy...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LenoV12
LenoV12
Autor
przedwczoraj, 16:18:45 via Wykop
  • 2
@LenoV12:
Dziś barber show!
LenoV12 - @LenoV12: 
Dziś barber show!
  • Odpowiedz
Grajox3
Grajox3
Grajox3
przedwczoraj, 12:05:29
  • 8
Polskie Państwo jest chore zamiast odmalować mieszkanie starszemu schorowanemu (alkoholizm) landlordowi to wolelei zaangażować wiele ludzi aby zamknąć go w DPS. Chciałbym wiedzieć ile kosztuje utrzymanie Mariusza w DPSie. Przecież z mieszkania ładnie pracował odprowadzał podatki wiadomo policja opłacona była ale to chyba i tak mnie kosztów niz dps na stałe

#danielmagical
Grajox3 - Polskie Państwo jest chore zamiast odmalować mieszkanie starszemu schorowan...

źródło: 8235d5982f3ad

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LenoV12
LenoV12 przedwczoraj, 12:37:42 via Wykop
  • 0
@Grajox3:
Pewnie była jeszcze opcja przydzielenia mu opiekunki społecznej z Caritasu,albo z PCK,co by mu sprzątała itp.
No ale walczyć o niego nie było komu. No i też pytanie,po co walczyć? jak zaraz wejdzie ustawa i po patostrimingu.
Teraz chociaż jest wśród swoich xd
Występy daje xd
Dalej chodzi pod czyjeś dyktando... Ku ku k-----a jest. Okradanie go jest. Kołowanie papierosów jest. Kebaba na ostrym by się zjadło.
A na
LenoV12 - @Grajox3: 
Pewnie była jeszcze opcja przydzielenia mu opiekunki społecznej ...

źródło: 1000005232

Pobierz
  • Odpowiedz
LenoV12
LenoV12 przedwczoraj, 03:06:11
  • 4
Jo,ocet a nie

#danielmagical #patostreamy #raszei
LenoV12 - Jo,ocet a nie

#danielmagical #patostreamy #raszei
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mimik739
mimik739
21.06.2026, 15:43:48
  • 6
#danielmagical

Meh, a wystarczyłby tylko dobry adwokat i niezależny biegły psychiatra i maryjuszek na momencie bylby spowrotem na 10 piętrze. Teraz wychodzi jak to ostatni wlodarz byl niby bardzo bogaty.... jesli by tak bylo, to wystarczyło poswiecic godzinkę w dobrej kancelarii prawnej, aby wyjasnic sytuacje i oni by go wyciągnęli z dps bardzo szybciutko. @LenoV12 @Fatalista1988 #patostreamy
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LenoV12
LenoV12 21.06.2026, 16:15:08 via Wykop
  • 3
@mimik739:
Mało prawdopodobne...
Majusek uznany za szajbe luz, nie ogarniający życia,bez opiekuna.
Majusek musi mieć prawnego opiekuna, który nim się zajmie i będzie w stanie mu byt zagwarantować.
I to wszystko sąd musi najpierw sprawdzić,czy się nadajesz na takiego opiekuna.
Może deklaracja,że chce być bezdomnym i ma duu ten DPS.
Albo dezercja xd
  • Odpowiedz
LenoV12
LenoV12 21.06.2026, 16:39:32 via Wykop
  • 0
@mimik739:
No jaka bzdura?
Bezdomnych nikt nie zgłasza, bezdomni nie mają sąsiadów,więc żadne instytucje nie mają z nimi problemu,więc nie lądują w dpsach.
Żaden adwokat nie da rady,bo Korkini wszędzie zła opinia! Sąsiedzi,spółdzielnia,dzielnicowy i reszta służb,mopry,mieszkanie zdewasowane,on zdewastowany. Gdzie Ty tu widzisz podstawę do wypuszczenia go bez prawnego opiekuna.
Taaaa Majusek jest normalny!
Dlatego dał się wpierd....olić w DPSy dla psychicznych!
Bo nie wiedział co wykombinować,żeby sobie pośpiewać z dziadkami
  • Odpowiedz
LenoV12
LenoV12 21.06.2026, 16:56:36 via Wykop
  • 0
@mimik739:
Niczego nie podpisywał!!!! Skończcie z tym pierd....oleniem,podkładania mu papierów.
Posłuchaj sobie jak to było i jakie ultimatum dostał!
Uzasadnienie postanowienia sądu widziałeś? Była tam jakaś zmianka,że Korkini na coś się godził? Więc skończ z tym podkładaniem do podpisywania.
Podpisał to on pewnie jakieś raty,internety. Ale nie wysyłke na DPSy.
Co Ci dadzą adwkokaty,kancelarie,jak Majusek ma napisane,że nie jest zdolny do
LenoV12 - @mimik739: 
Niczego nie podpisywał!!!! Skończcie z tym pierd....oleniem,pod...
  • Odpowiedz
LenoV12
LenoV12 21.06.2026, 17:18:28 via Wykop
  • 0
@mimik739:
Jaaaa pieeerdooooole.... xD
Jaki prokurator?!
Mopsy złożyły wniosek do sádu rodzinnego o umieszczenie go w dpsie,sąd powołał biegłych,wysłali go na obserwację i gotowe.
Do tego pewnie udokumentowały stan mieszkania,samego Korkarza,opinie wszystkich-Sąsiedzi,spółdzielnia,dzielnicowy i reszta służb, ilość skarg/interwencji,żeby mieć podstawy do złożenia takiego wniosku i poszło. Do tego Mariuszek osamotniony.
Nie widzę ani jednego plusa,żeby sąd miał takiego odesłać na Raszei i puścić
LenoV12 - @mimik739: 
Jaaaa pieeerdooooole.... xD
Jaki prokurator?! 
Mopsy złożyły wn...

źródło: 1000005302

Pobierz
  • Odpowiedz
LenoV12
LenoV12 21.06.2026, 17:31:40 via Wykop
  • 1
@mimik739:
No w tej sytuacji nie da się tego obalić.
Bo na wolności nie ma komu się nim zająć i tą opiekę mu zapewnić.Psychiczny niezdolny do samodzielnej egzystencji.

Masz tu królika,jutro będzie lepiej
LenoV12 - @mimik739: 
No w tej sytuacji nie da się tego obalić.
Bo na wolności nie ma...

źródło: 1000005216

Pobierz
  • Odpowiedz
LenoV12
LenoV12 21.06.2026, 18:44:24 via Wykop
  • 1
@mimik739:
Brak mi słów dzisiaj na Ciebie...
Gdyby Majusek był zdrowy na umyśle,to byśmy tych jebitnych trzech lat nie zaliczyli.
Wystarczy poszukać gdzie siedzi na suszeniu i posłuchać co mówi,jak mówi i jak się zachowuje.
Albo filmiki zaraz po jego wyjściach z tych zamknięć.
Ańdźeja,baobaba,Czarusia,Jace,do
  • Odpowiedz
LenoV12
LenoV12 21.06.2026, 14:07:55
  • 4
A jakby tak Majusek na ubezwłasnowolnienieniu oświadczył,że KCE być bezdomnym?
I ma gdzieś DPSy,bo woli obcowanie z naturą według swoich raszejskich upodobań xD
Co wtedy zrobiłby sąd :/

#danielmagical #patostreamy #raszei
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LenoV12
LenoV12
Autor
21.06.2026, 14:34:03 via Wykop
  • 1
@Fatalista1988:
No,pod mostem będzie siedział i sztrymował xD
A nad głową samochód za samochodem...
  • Odpowiedz
LenoV12
LenoV12
Autor
21.06.2026, 15:52:41 via Wykop
  • 0
@Targaryen77:
Chodziło mi tylko o taktyczną zagrywkę przed sądem.
Bo teraz jakoś będzie miał o ubezwłasnowolnienie,to by poszedł i powiedział,że chce być bezdomnym i nie chce być w dpsie.
  • Odpowiedz
LenoV12
LenoV12 20.06.2026, 18:11:12
  • 3
Jebus na dziś...
To,znajdź człowieka i zapał mu ćwiatło!

#danielmagical #patostreamy #raszei
LenoV12 - Jebus na dziś...
To,znajdź człowieka i zapał mu ćwiatło!

#danielmagical #p...

źródło: 1000005221

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fatalista1988
Fatalista1988
20.06.2026, 17:23:03
  • 9
im dreaming of a white christmas....

#danielmagical #patostreamy #raszei
Fatalista1988 - im dreaming of a white christmas....

#danielmagical #patostreamy #ra...

źródło: 4ACGI

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LenoV12
LenoV12 20.06.2026, 18:04:40 via Wykop
  • 2
@Fatalista1988:
Ja Kce spać a nie
Nie rozumiecie tego?!
Nie rozumiecie
Dooobraaaa kurrrwa
LenoV12 - @Fatalista1988: 
Ja Kce spać a nie
Nie rozumiecie tego?!
Nie rozumiecie 
Do...

źródło: 1000005285

Pobierz
  • Odpowiedz
Visspass
Visspass
19.06.2026, 20:18:20
  • 4
#danielmagical #chlopakizraszei #patostreamy

Zauważyłem, że w ostatnich dniach w DPSie na Kruczej odbyły się zajęcia integracyjne dla pensjonariuszy tego przybytku, duża ilość zdjęć sugeruje zajęcia dla wszystkich zamieszkujących ten obiekt pełny miłości, dobroci i tolerancji, jednakże w tym gronie dość licznej ilości osób, na żadnej fotografii nie dostrzegłem Mariusza Ptasznika Murzyńskiego, jestem tym zmartwiony, natomiast na jednym zdjęciu jest postać przypominająca jego Ś.P ojca Zbigniewa.
Visspass - #danielmagical #chłopakizraszei #patostreamy

Zauważyłem, że w ostatnich d...

źródło: 6223

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LenoV12
LenoV12 20.06.2026, 05:30:15 via Wykop
  • 4
@Fatalista1988:
Depeesowe ogrody!
Siedzi tak na boku z dziadkami,jakby do żadnej depeesowej ekipy nie dołączył :/
Myślałem,że S.O.M.I.T już założony i ma komu te swoje opowieści na łeb opowiadać i mózgi im orać.
No chyba że już się nasłuchali o sprawach stimerskich i poszli w długą,a Majusek dobrał się z tymi co uciec nie mogą xd xd
  • Odpowiedz
LenoV12
LenoV12 20.06.2026, 14:44:21 via Wykop
  • 3
@dawidczeta:
Ha ha
Do tego, codzienne mycie się pod nadzorem xd
Przebieranie ciuchów,sprzątanie w pokoju.
W pokoju pewnie jakiś współlokator wysokiego kalibru xd
I ku ku k-----a non stop xd
Jak jeszcze pchają go do tego mikrofonu,żeby śpiewał,recytował... Łooo
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988
19.06.2026, 06:14:54
  • 9
#danielmagical #patostreamy #raszei
Fatalista1988 - #danielmagical #patostreamy #raszei

źródło: Zrzut ekranu (356)

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LenoV12
LenoV12 19.06.2026, 06:47:54 via Wykop
  • 4
@Fatalista1988:
Toć obrotóweczka xD
LenoV12 - @Fatalista1988: 
Toć obrotóweczka xD

źródło: 1000005244

Pobierz
  • Odpowiedz
LenoV12
LenoV12 19.06.2026, 03:24:59
  • 11
Wstawać urwa! Teleporada jest

#danielmagical #patostreamy #raszei
LenoV12 - Wstawać urwa! Teleporada jest

#danielmagical #patostreamy #raszei
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LenoV12
LenoV12 18.06.2026, 19:24:27
  • 6
Całe życie okradany...
Od telewizora,cebulę,ziemniaki,misiaaaa,aż po żel xD

#danielmagical #patostreamy #raszei
LenoV12 - Całe życie okradany...
Od telewizora,cebulę,ziemniaki,misiaaaa,aż po żel xD...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 07.03.2024

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 11.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking