Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Milo900: zmień robotę jak nie pasuje. Ja dostawcom nawet przy zamówieniach za 250zl dawałem 5tipa, bo to jest po prostu przywiezienie pod drzwiXD zawsze dziękowali i rzucali uśmieszkiem:) nie jesteś superbohaterem
  • Odpowiedz
@Milo900: masz wybujala wyobraznie na temat swojej pracy, jak by wszystkich kurierow zabraklo to zgadnij co by sie stalo…. Totalnie nic, twoje stanowisko nie ma znaczenia jestes do zastapienia przez robota (co ma juz miejsce w wielu miejscach na swiecie) wiec nie pier|)0/_ a jak masz taka mentalnosc to wyjazd do stanow tam nie bedziesz plakal na napiwki
  • Odpowiedz
@Milo900: Uważaj, bo jeszcze będzie jak w USA, gdzie jest "kultura napiwków", a to dlatego, że pracodawcy jebią tam pracowników i to na klienta jest przerzucona odpowiedzialność za jego wynagrodzenie. Patologia. Jak Ci szef normalnie płaci to nikt nie ma obowiązku Ci dopłacać. Mi jakoś nikt nie dopłaca pod stołem za zrobioną robotę xD
  • Odpowiedz
@enzojabol

@Milo900 wiem że trollujesz ale ogólnie wysokość tych opłat mnie rozwala. Ogólnie w pojedynkę nie opłaca się nic zamawiać. Czasami wieczorem mnie przyciśnie ochota na kebsa ale jak za dobre rollo mam zapłacić 25 zł a do tego 10 zł za dostawę i 5 zł opłaty dla aplikacji to mi się odechciewa i stwierdzam że serek wiejski też jest spoko xd

Mało gdzie już się da samego kebsa zamówić bo #!$%@?ą
  • Odpowiedz