Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Milo900: Nie mam problemu z daniem symbolicznego napiwku, ale rozumiem, że wielce panu łaskawemu to od razu trzeba dać tyle napiwku, jaka była wartość zamówienia? XDD Sam jak kilka lat temu robiłem za kuriera w pizzerii, gdzie szef ostro ciulał na wypłacie, to z każdych 2 zł napiwku się cieszyłem (a zazwyczaj po tyle dawali). Ale jak ci 5 zł nie pasuje, to luz, nie będę wcale tych napiwków dawał i
  • Odpowiedz
@Lambo994 Czytać nie umiesz? Przecież ci napisałem co mi do tego. Co z tego że bait skoro prawdziwy i wiele osób pluje jadem na kogoś za to że nie daje napiwków. W usa są wręcz wymagane i powoli to wchodzi u nas. Dziś to kurier, a jutro ekspedientka w żabce czy paczkomat xD
  • Odpowiedz
Mam nadzieje ze zatapi Cię jakiś hindus i będziesz ebal gdzieś na magazynie. Klient nie jest od tego żeby wciskać Ci napiwki. Dlatego ja nie korzystam z żadnych dostawców bo dej i dej. Zamówienie byle czyli to już koszt 100zl. Milion prowizji, za dostawę się płaci i jeszcze takiemu skundlonemu kurierowi daj nie mniej jak 10% zamówienia w którym już się raz płaci za dostawę. HA TFU
  • Odpowiedz
@Lambo994: ja takie same bejty widziałem o ludziach ze wsi, że niby na zadupiach rodzice nadal wybierają dzieciom małżonków i ogóle są debilami co nie umieją czytać, w zimie palą ognisko w domu a gołębie roznoszą pocztę, ten naród na jakąś chorobę gdzie każda "przewaga" to okazja do #!$%@? komuś, nawet kierowca w autobusie jak ma okazję to musi ci przypomnieć że on rządzi tym złomem i to jego terytorium, założę
  • Odpowiedz