Wpis z mikrobloga

niech pisowskie śmiecie dalej tak robią to Pan Donaldu Tusku będzie miał konstytucyjną większość!

Nigdy nie byłem za PO, ale Tusk to jedyna w miarę normalność w polskiej polityce.


@niegwynebleid: nie jestem za PiSem, ALE nie jestem też za konfederacją i uważam, że Tusk dobrze robi
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: znam wielu ludzi, którzy głosowali zawsze na PiS i Konfederację (na raz) ale po tym jak zobaczyli złodziejstwo i nepotyzm, który panował przez te wszystkie lata rządów łżeprawicy to teraz tworzą ołtarze na rzecz Pana Tuska w kolorze rudym.
  • Odpowiedz
  • 70
@Jabby JE Donald Tusk to powinien raz na jakiś czas wystąpić w tv w prime time z jakąś taka konferencją prasową i tłumaczyć tłukom parafrazując swoje twitty do nie-internetowych
  • Odpowiedz
  • 495
Ale się PiS z konfą zesrają xD


@Jariii: Na głównej narracja jest taka że podatek od Diesli kazali mu znieść Niemcy żeby im się samochody sprzedawały.
  • Odpowiedz
@Jabby tia tylko o roszczeniach nie decyduje minister spraw zagranicznych, rownie dobrze mogla kredyt podpisac na 500 sryliardow xD tylko premier jest decyzyjny a wczesniej caly sejm musialby zaglosowac no i prezydent jprdl a ludzie w takie brednię wierzą. Widac obecna wladza ma ludzi za debili piszac takie twity a wy to wrzucacie na wykop jak prawde objawiona, wiec w sumie maja racje
  • Odpowiedz
Na głównej narracja jest taka że podatek od Diesli kazali mu znieść Niemcy żeby im się samochody sprzedawały.


@dran2: jakby Tusk wziął 3 największe postulaty PiSu i 3 największe postulaty Konfederacji i je spełnił to na głównej byłoby, że niemiecki podnóżek działał na rozkaz Niemców
  • Odpowiedz
  • 9
@Jabby chwile po tym jak VW potwierdzil ze bedzie dalej inwestowal w spalinowki xdds
ja #!$%@? ze sa takie jelenie co sie lapia ze on cos zrobil
on jako niemiecki agent wykonuje tylko to co wymysla w Berlinie i Brukseli
  • Odpowiedz
@Cinos: Przestań wszystko usprawiedliwiać UE i Niemcami, mniej jadu. Robi dobrze, jest źle bo Niemcy. Mniej urojeń, więcej trzeźwego spojrzenia. Chociaż i tak wiem, że tu chodzi tylko o to żeby PiS rządził. Ich każdą złą decyzję byś przyjął z połykiem.
  • Odpowiedz