Wpis z mikrobloga

@kololowy Wykopek szukajacy zadbanej okazji od 1 wl <machajacy papaj>

Jak taka oferta sie pojawia to w ciagu 30 min jest 5 okolicznych handlarzy z gotowka w lapie
  • Odpowiedz
  • 0
@lukasz3123: no to gratulacje :)
A czego Ci brakowało przez te pół roku szukania? Czy to co znalazłeś od razu zapowiadało się że będzie brane, czy dopiero na miejscu się okazało

Nie wiem, dobre zdjęcia, opis
  • Odpowiedz
  • 0
@Zulf: to racja, pełno dziadostwa, a ludzie wcale nie potrafią się targować

Ale od handlarza to bym nie brał:) tylko i wyłącznie bezpośrednio

A może za granicą coś mają jak nie u nas
  • Odpowiedz
@kololowy Jak masz budzet ponad 100k to bym sie bawil w sciaganie. Zadbany egzemplarz na zachodzie bedzie drozszy po oplatach niz identyczny w kraju. Znajdz sobie jeden badz dwa konkretne modele na ktore jestes zdecydowany. Ustaw dla nich filtry z nowymi ofertami, dodawaj oferty do ulubionych i patrz ktore schodza a ktore wisza. Jak fura wisi miesiac i ktos chce ja sprzedac a nie sprzedawac to z ceny moze zejsc. Jak
  • Odpowiedz
@kololowy trafiłem dwa razy takiego rodzyna raz stał w aso zostawiony w rozliczeniu (przyjeżdżałem w niedzielę obok i wpadł mi w oko, w poniedziałek rano byłem oglądać, okazało się że nie wystawili nawet jeszcze), drugi stał na OtoMoto 4h jak zadzwoniłem byłem już 2 oglądającym, pierwszy chciał ale nie mial zorganizowanej kwoty
  • Odpowiedz
@kololowy: raczej ciężko. Dużo aut takich właśnie "pasjonatów" marki nie jest wystawionych na olx/otomoto. Takze, jeżeli chodzi o kupno auta, to najpierw bym celował w grupę, później olx/otomoto.
  • Odpowiedz
@kololowy: dołącz do grup na fb skupiających użytkowników danych modeli i co nie co się dowiesz o bolączkach, a przy okazji może ktoś w okolicy będzie sprzedawał ciekawe auto i zalatwisz sprawe zanim wystawi na otomoto|olx.
  • Odpowiedz