Wpis z mikrobloga

To jest właśnie to, co mnie doprowadza do szału przy sprawie CPK. To CPK uruchomiło wszystkie najgorsze nacjonalistyczne kompleksy, a szczególnie te kompleksy wobec Niemiec… Jest to stosunkowo zwykły projekt, na którym pewnie trochę zyskamy, ale nic przełomowego, ale w Polakach obudziło wszystkie najgorsze instynkty, przez co sceptycy (do których się uff nie zaliczam) są wyzywani od zdrajców itd.

Mentzen to oczywiście populistyczna sz%ja i cynik, który w te bzdury nie wierzy, ale jego fani owszem.

#polityka #konfederacja #4konserwy #neuropa #bekazpisu #sejm
Gours - To jest właśnie to, co mnie doprowadza do szału przy sprawie CPK. To CPK uruc...

źródło: IMG_3503

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Gours: jak to nic przełomowego? 30 lat wolnej Polski, a nieliczne linie z Pendolino osiągają średnio 155 km/h. I na tym kończy się nasza ambicja jako społeczeństwo? Całe pokolenie ma przeżyć z obecnym stanem koleji? W CPK wreszcie ktoś to zrobił. Świetny projekt rozwoju koleji. Gdzie mamy idealne warunki na mapie, bo państwo to kwadrat lub jak kto woli koło.

A co do lotniska. Modlin to hala targowa. Do której dotarcie
  • Odpowiedz
@Gours: rozumiem mieć taki czy inny pogląd na niechęć obecnej władzy do CPK, czy widzieć w niej różne powody, ale żeby wierzyć w bajeczki o Niemcach to trzeba być naprawdę niepoważnym xD
  • Odpowiedz
@Gours Trolle peło boli oj boli że ktoś ma czelność czepiać się że uwalają projekt CPK PiS. Jakim cudem jedyne wielkie lotnisko w środkowej europie miało by tracić. Zawsze węzły komunikacyjne zyskują.
  • Odpowiedz
@N331 1) Co ty #!$%@? o tej kolei skoro to jest niezależne od CPK? Ba odwrotnie CPK rozpieprza całą modernizację kolei tworząc debilny w pełni centralistyczny układ do Warszawy. 250 mld #!$%@? i będę mógł być godzinę wcześniej w Warszawie? Super sukces! Taki koszt zablokuje jakiekolwiek poprawy Lini między miastami bo wszystkie środki zeżrą linie do CPK. Dla reszty spoza Warszawy tragiczny układ i czym prędzej oddzielą kolej od lotniska tym lepiej.
  • Odpowiedz