Wpis z mikrobloga

Pojechałem sobie na kebsika ostatnio o 2 w nocy, a że była sobotnia noc to ludzie na baletach byli. I siedzę tak czekając na kebsika, a stolik dalej siedzi laska z jakimś typem, może z 25lvl max, typowy wygląd cuckolda na pierwszy rzut oka. Nie byli raczej parą i chłop taką historię opowiada tej lasce: No, że poznał tam jakąś xxx loszke z paroma tysiącami obserwujących na IG, nie pamiętam już nazwy, ale niby jakaś znana, ale mało. No i mówi dalej, że wysyłał jej donejty po 800zł, po 400zł, po 100zł, a ta koleżanka ze zdziwieniem mu się pyta po co, a on, że od tak XD Słucham dalej i okazało się, że w końcu doprosił się o spotkanie z nią i oczywiście za wszystko zapłacił i tak się poznali. Czaicie to? Mówił o tym z taką ekscytacją jakby złapał Pana Boga za nogi. I oczywiście niech każdy robi co chce ze swoimi pieniędzmi, ale its over dla normalnych chłopów w tym chorym świecie, skoro istnieją tacy ludzie jak ten cymbał.

#blackpill #zwiazki #itsover #logikaniebieskichpaskow #cuckold
  • 20
  • Odpowiedz
@JonkeJ jestem giga czadem to ci powiem ze laski siedzą z taką #!$%@?ą który za wszytko placi ale w tym samym czasie rozglądają się za innym. Taka łaska garszi takim chłopem j jest z nim tylko przejściowo do czasu gdy znajdzie takiego który nie płaci ale ma inne atuty...
  • Odpowiedz
  • 0
@JonkeJ Czemu nie nazwałeś go #!$%@?ą, albo nie oplułeś? Takich to trzeba kocić jak się trafia okazja i tak się zesra prędzej niż coś zrobi.
  • Odpowiedz
@Cernold: takie czasy że liczysz że to prostytutka I szczęśliwy gumę zakładasz. Gorzej jak trafi się p0lka, bydło napędowe imigranckie go przemysłu, przebieg liczony w latach świetlnych. Nie ma ilości gum która założysz i się nie zmieści, ale też nie zabezpieczy przed wenerą od tfu p0lki
  • Odpowiedz
@JonkeJ: Spoko, ja byłem ostatnio w pubie i jakiś normik gadał z laską, którą notabene pocałował w czoło jak się przywitali, gadał coś o tym, że unia europejska to kondominium amrykańsko żydowskie czy coś w tym stylu, a na sam koniec wstał jakby nigdy nic powiedział, że musi spadać bo za chwilę będzie miał masaż erotyczny i poszedł xDDDDDDD
  • Odpowiedz
  • 0
@greenbong: Moze dlatego że potem różowe wiedzą że mogą sobie pomiatać chłopami przez takich właśnie cuckow jak ten gość i nawet normalny chłop będzie postrzegany jako bankomat, co koniec końców prowadzi tylko do tego, że ciężko znaleźć różową która nie spotkała takiego simpa w swoim życiu
  • Odpowiedz
  • 1
@JasonLuv: z tego co mówił to nie, po prostu się spotkali raz na żywo i czasem ze sobą piszą, a dla niego to szczyt marzeń xD I po dziś dzień jej donejty wysyła tak o, bo ma tzipe xD
  • Odpowiedz
@AncymonTEN: daj fotę ocenie jaki z ciebie (giga czad)chad. Jeżeli nazywasz siebie tak to musisz być blisko Lachowskiego Dellisoli lub innego O,prey(czyli jakieś 9/10) a może nawet jesteś piękniejszy hahe. Prawdopodobieństwo że jesteś na takim poziomie równe jest zeru
  • Odpowiedz