Wpis z mikrobloga

Czy kobiety mają fetysze? Chodzi mi o takie mocniejsze bo dominacja czy ostry seks nie wydaje mi się niczym nadzwyczajnym. Mam wrażenie że większość ostrzejszych fetyszy takich jak pissing, stopy, roaming, brudna bielizna itp. wychodzi z inicjatywy mężczyzn a kobiety robią to żeby zaspokoić pratnera bardziej niż dla własnej przyjemności. Spotkaliście kobietę z jakimś #!$%@? fetyszem?

#seks #pytanie #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow
  • 25
  • Odpowiedz
Czy kobiety mają fetysze? Chodzi mi o takie mocniejsze bo dominacja czy ostry seks nie wydaje mi się niczym nadzwyczajnym.


@Bryto23: Oczywiście, że mają. To pytanie jest idiotyczne, przeciętna kobieta potrafi być większą zwyrolką w kwestiach seksualnych jak przeciętny mężczyzna różnica jest taka, że one się lepiej z tym ukrywają.
  • Odpowiedz
@Bryto23: 90% dziewczyn ma dokladnie te same fantazje (jakies klapsy, podduszanie, lekka przemoc, chca byc dominowane), fetysze to troche grubsze slowo i tu raczej faceci brylują
  • Odpowiedz
Czy kobiety mają fetysze?

@Bryto23: niekoniecznie fetysz ale parafilie - masochizm w różnym spektrum nasilenia.
Uniwersytet w Kopenhadze swego czasu zrobił duże badanie na ten temat.
O ile męskie fetysze/zboczenia/parafilie są bardzo zróżnicowane o tyle u kobiet dominuje masochizm i dotyczy 74% populacji. Oczywiście masochizm masochizmowi nierówny - czym innym są lekkie klapsy w tyłek czy wiązanie różową wstążką a czym innym jest twarde BDSM ale większość populacji kobiet ma inklinacje
  • Odpowiedz
@Bryto23 miałem taką co uwielbiała podczas okresu, lubiła widok krwi wymieszanej z potem i sperma, zlizywała z rak połączenie tych wydzielin. Waliłem przed seksem z nią kreskę bo na trzeźwo to było dla mnie zbyt wiele ale po speedzie umiałem się wczuć w ten klimat.
  • Odpowiedz
@Bryto23: Spotkałem się raz z laską która miała fetysz pod postacią lizania męskich dup, ale takich jak to sama stwierdziła "po całym dniu pracy" xD Opowiadała mi, że raz pod jej blokiem zaczepił ją obcy gościu i zapytał czy ma ognia, bo chcial zajarać. Zaprosiła go do siebie, że niby tam mu odpali i wylizała mu dupsko xDDD P.S Mi nie lizała
  • Odpowiedz
@Bryto23 fetysze u lasek to norma, ale to co opisałeś to bardziej fetysze męskie i to kojarzone raczej ze słabymi osobnikami i ogólnie zbokami. Prawie każdą laskę jara natomiast ostre zbolcowanie gdzie to ona jest poniewierana (a nie że ona patrzy jak ty jej wąchasz majteczki czy coś) i dla nich fetysze to raczej rzeczy typu klapsy na dupę, wiązanie, wyzwiska, lepy na mordę, podduszanie itp.
  • Odpowiedz
@Bryto23: to trudne pytanie. Wiekszość nie ma bo sa bardzo ograniczone w swojej seksualności. Kobieta musi się oswoich ze swoim ciałem i potrzebami i większośc z nich osiaga ten stan dopiero po 40tce. Jesli pytasz o młode kobiety to niestety wiekszość z nich nie tylko nie ma fetyszy ale jest tez dramatycznie kiepska w łózku w porównaniu z MILFami.
  • Odpowiedz