Wpis z mikrobloga

Czy kobiety mają fetysze? Chodzi mi o takie mocniejsze bo dominacja czy ostry seks nie wydaje mi się niczym nadzwyczajnym. Mam wrażenie że większość ostrzejszych fetyszy takich jak pissing, stopy, roaming, brudna bielizna itp. wychodzi z inicjatywy mężczyzn a kobiety robią to żeby zaspokoić pratnera bardziej niż dla własnej przyjemności. Spotkaliście kobietę z jakimś #!$%@? fetyszem?

#seks #pytanie #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow
  • 25
  • Odpowiedz
  • 0
@Bryto23 Miałem parę lasek w życiu. Powiem tak, niby nie lubią fetyszy i są porządne, póki im nie pokażesz, że można. Obecnie znam laske 2 miesiące, a rimming to cały czas, wystarczyło pokazać. Opory ma przed analem, ale ostatnio przed palcem w dupie nie protestowała.
  • Odpowiedz
ostry seks

pissing, stopy, roaming, brudna bielizna itp.


Laski bez duszy lubią. Do związków się nie nadają, bo straciły to co miały najcenniejsze.
  • Odpowiedz
@Bryto23: Moje statystyki mówią, że bardzo dużo kobiet lubi dominację psychiczną i fizyczną przechodzącą w BDSM, szczególnie jeżeli czują że mogą zaufać facetowi. Z innych popularnych fetyszy to ekshibicjonizm czyli miejsca publiczne albo nagrywanie się i publikowanie w sieci i seksy grupowe, szczególnie kilku facetów na jedną kobietę.
  • Odpowiedz
Spotkaliście kobietę z jakimś #!$%@? fetyszem?


@Bryto23: Najbardziej #!$%@? to chyba była taka jedna zajawiona na kościół i religię. Przebierała się za zakonnicę, chciała żeby faceci przebierali się za księży. Raz zrobiła mi loda w małym wiejskim kościółku, na chórze, podczas niedzielnej mszy. Wtedy myślałem że już to było przegięcie, a tymczasem jej następnym pomysłem było rżnięcie się na ołtarzu w kościele. Zerwałem z nią kontakt. Ale czarną koszulę z koloratką
  • Odpowiedz