Wpis z mikrobloga

#muzyka #spotify ku pamięci - Simon Maidine - słuchających w tym miesiącu 6 ( z czego ja na 2 kontach)
jako hipsterka mówię wam, stawiam na niego, że zrobi karierę, tak samo jak wyczułam #perturbator po jego pierwszych wypuszczonych do sieci kawałkach że czeka wielka kariera, typ tworzy instrumentalne proste kompozycje , sam opisuje jako muzyka do #programowanie - jego 306 Unuseed z płyty http codes to symfonia prostoty, takie ratatuj dla uszu, totalny odjazd

do tego SNK wam polecam, ale oni nie nagrywają od 15 lat
i na mp3.wp.pl któe było miejscem gdzie można było wrzucać swoją twórczość muzyczną w mp3kach w dawnych czasam kibicowałam typowi o ksywie #caicek wierzyłam w niego mocno i też myślałam że zrobi karierę ze swoją muzą a on wiecie co zrobił zawiódł mnie bo nie poszedł w muzykę tylko wymyślił promocję dla korpo dla #orange tą taką co pod batonami #lion były kody na gigabajty internetu
ehh lubię odfkrywać nową muzykę, ale w 99/100 przypadkach trafia się samo gówno które mi się nie podoba i rzadko mam taki strzał w umyśle że to jest to
KingaM - #muzyka #spotify ku pamięci  - Simon Maidine - słuchających w tym miesiącu 6...

źródło: kosmita

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@KingaM: Jendak mi nie wszedl a slucham muzyki wlasnie glownie jak programuje calymi dniami :(

Ale od siebie polece Skalpel który już raczej jest dobrze znany ale ja jakos ostatnio odkrylem i wszedl na maksa.
Varin - @KingaM: Jendak mi nie wszedl a slucham muzyki wlasnie glownie jak programuje...
  • Odpowiedz