Wpis z mikrobloga

hehe oczywiście nie to co polki witaminki najpiękniejsze. Ta laska wygląda lepiej niż 99 procent dziewczyn u nas, ciebie zapewne wliczając.


@D00D00: chyba się z #!$%@? na rozum wymieniłeś, nie jest zła, ale bez przesady....99, oczywiście spermiarze źli na świat plusują xD
  • Odpowiedz
staro wygląda jak na 27 lat , jestem w jej wieku a mogłaby mi z taką twarzą za matkę robić

Ale ogólnie bałtydzi mają to do siebie że koniowato wyglądają i się brzydko starzeją

Miałam w pracy łotyszke to wyglądała jak koń

jeśli ona wygląda lepiej niż 99 procent polek to mieszkasz na jakimś zadupiu na Podlasiu bo mieszkam na zachodzie


Ło #!$%@?, Pani z zachodu, nie to co te wsioki z
  • Odpowiedz
@Linnior88: odklejka sroga, polki wyglądają ładnie do max 21-22 roku życia później to dramat xD niskie kluchowate dzieciaczki które dalej mają dalej babyface tylko 3x bardziej ulany
  • Odpowiedz
z biologicznego punktu widzenia nie ma ładniejszych kobiet od Słowianek jeśli chodzi o białe kobiety , mają najbardziej kobieca budowę i rysy twarzy dużo baby face które się wolno starzeją


@Linnior88: 15 minut spaceru po ulicach dużego miasta w Hiszpanii, Portugalii, Włoszech czy nawet Francji wystarczy, żeby zobaczyć, jaki to farmazon xDD W skali Europy Polki i generalnie Słowianki są po prostu przeciętne, bardzo przaśne. Polacy raczej też, chociaż trudno mi
  • Odpowiedz
REEEE WITAMINKI OBRAŻAJO, ZWYZYWAM OD SPERMIARZY TO MOŻE DOSTANĘ SEKS


@D00D00: REEEE ŻADNA MI DAĆ NIE CHCE TO BĘDĘ OBRAŻAŁ WSZYSTKIE POLSKIE KOBIETY. DAM JAKIEJŚ 7/10 i NAPISZĘ, ŻE JEST ŁADNIEJSZA JAK 99 % POLSKICH, MOŻE W KOŃCU JAKAŚ AZJATKA SIĘ ZLITUJE. AZJATKI NAJPIĘKNIEJSZE.
  • Odpowiedz