Wpis z mikrobloga

@ Linnior88: No to dawaj. Wstawiaj swoją fote i pozwól reszcie ocenić podobieństwo i urodę. Ciekawe kto będzie miał rację, ja czy ty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I się nie zesralem, tylko rozbawiło mnie gdy osoba z twoją aparycją wylewa żółć wobec normalnych dziewczyn na wykopie XD

To serio zabawne z mojej perspektywy
  • Odpowiedz
@erni13: ojej koleś z tagu przegryw zobaczył moje zdjęcie jak byłam pół roku ze złamana nogą gdzie utylam bo nie mogłam chodzić ani zrobić sobie makijażu i sobie nad tym trzepie , tak się składa że już jestem zdrowa chudsza umalowana i byś nawet nie mógł do mnie kroku podejść bo bym cię wzięła za żebraka a ty ciągle się fleksujesz że widziałeś fotkę z czasów mojej choroby xD strzęp sobie
  • Odpowiedz
@ Linnior88: Ale ja ci powtarzam, że mam cię w dupie, nie jestem z tagu przegryw i mam śliczną kobietę od kilku lat z którą tworzę ciekawy związek XD Dlatego też twoje ataki personalne nie robią na mnie żadnego wrażenia, bo nie jesteś na moim poziomie atrakcyjności, więc luz xD

Zrozum, że zwyczajnie bawi mnie to, że AKURAT TY bawisz się w hejtowanie wyglądu jakiejś Litwinki i opisywanie siebie jako ślicznej kobiety
  • Odpowiedz
@erni13: jesteś w szczęśliwym związku z piękną kobietą i wysyłasz innym laskom zdjęcia na priv xD cudowny związek pozazdrościć , idź się pogrążać gdzie indziej xD
  • Odpowiedz
@erni13: jeszcze na priv pisałeś że jesteś singlem więc największe pogrążenie w tej dyskusji zaliczasz ty , cudowna piękna kobieta w twojej fantazji a w realiach wysyłasz swoje foty i kłamiesz na temat swojego statusu związkowego hahqha
  • Odpowiedz
@ Linnior88: #!$%@? jakie ty piguły bierzesz kobieto XDDDD

Dobrze wiesz, że nasza rozmowa nie była w żaden sposób nacechowana flirtem z mojej strony, nawet w najmniejszym stopniu. W żaden sposób nie zareagowałem na twoje zdjęcie, ba, nawet cię o nie nie prosiłem w przeciwieństwie do ciebie więc się uspokój bo to creepy XD
  • Odpowiedz
@erni13: swoją fotę zacząłeś wysyłać pierwszy więc beka z ciebie xD pewnie laska zachwycona że różowym swoją gębę wysyłasz bo się chwaliłes że innym też wysyłasz xD
Chwaliłes się że cię oceniali na wykopie xD
Kogoś próbujesz obrazić a sam robisz 100 razy gorzej xD
  • Odpowiedz
@erni13: no creepy jest to że masz dziewczynę a masz obsesję na punkcie łażenia za mną i próby obrażania gdzie sam adonisem nie jesteś i będąc w związku rozsylasz swoje foty po całym wykopie xD jakbym miała faceta to bym tu nawet konta nie miała a co dopiero swoje foty rozsyłać po babach xD
  • Odpowiedz