Wpis z mikrobloga

@Linnior88: trzeci raz już chyba widzę jakiś twój post i za każdym razem piszesz i zapewniasz, że jestes ładna, masz powodzenie itd xD o co chodzi? ty masz jakieś kompleksy dotyczące urody, że ciągle gadasz o tym samym? Po tym co piszesz, jestem wręcz pewny, że jesteś niezbyt urodziwą laska, z problemem by sobie kogoś znaleźć.
  • Odpowiedz
@Linnior88: ja mam zupełnie inny obraz. Mieszkam w regionie, gdzie dość blisko do litwy - odpalam Tindera i po 2 sekundach już wiesz, że babka jest z litwy, patrząc na samo zdjęcie. O wiele ładniejsze, zadbane kobiety. Ładne zdjęcia, zawsze z opisem, uśmiechnięte. Polki z mojego regionu to takie jakby miały ruskie geny, jakby zdałnione. xd
  • Odpowiedz
Litwinki czy lotyszki to są kobyły najwyższe kobiety w Europie


@Linnior88: no ale to przeciez plus, żaden facet nie chce mieć syna papiaka 160cm, a wysoka żona to większe prawdopodobieństwo, że potomstwo też będzie wysokie. Na "słodkość" lasek 160cm nabierają się tylko jakieś wybrakowane knypki, prawda jest taka, że ideolo wzrost dla kobiety to 175-185
  • Odpowiedz
@xionacz Polski internet w pigułce. Leży sobie ładna dziewczyna na plaży i się uśmiecha. Do tego dorzuciła zabawny komentarz.
Wykopki: analiza BMI i antropologiczno-kulturalna podszyta generalizowaniem i krytyką. Następnie obrażanie siebie nawzajem.
Czemu wy jesteście tacy smutni i uszczypliwi?
  • Odpowiedz
@Linnior88:

Bałtydzi


Ja #!$%@?... P0lka będzie Polką...

Nawet Brytyjki i Niemki są ładniejsze od Polek. Wysokie czoła niezmącone głębszą myślą i trio zainteresowań - podróże, filmy i muzyka, szkoda, że wszystko zamyka się w machaniu palcem po ekranie.

Z takimi kobietami to nic dziwnego, że mamy niski przyrost naturalny w dobie łatwo dostępnej antykoncepcji.
  • Odpowiedz
A co z nią właściwie nie tak wg was? Ja podejrzewam trochę bait, bo dziewczyny zazwyczaj się nie interesują tak historią, ale jeśli prawdziwa to nie widzę problemu.
  • Odpowiedz