Wpis z mikrobloga

@Linnior88:

czy ja chociaż raz powiedziałam że jestem piękna xDD

Bezpośrednio nie ale te 100k par na badoo to dlatego że jesteś brzydka wiemy. Wiemy co miałaś na myśli więc se daruj.
I tak sie składa że akurat ja cie nigdzie nie podgryzam. Nie gryze randomowych lasek na wykopie
  • Odpowiedz
@Linnior88: Oberwuje cie tygodniami i nie przepuścisz ani jednej okazji żeby pojechać normalnie wyglądającej lasce jednocześnie dowartościowując siebie. Ja wiem, że najłatwiej jest zakłamywać rzeczywistość i żyć w swojej banieczce zamiast wykonać jakąkolwiek prace nad sobą, ale tak to sobie możesz oszukiwać co najwyżej siebie i wykopków którzy cie nie widzieli na oczy
  • Odpowiedz
@Maczuga_Herkulesa18: to widocznie słabo mnie obserwujesz bo może tak robiłam rok temu jak założyłam konto a teraz mam poblokowane wszystkie tagi z gołymi laskami więc nie mam co hejtowac nawet , chcesz kłamać to się naucz chociaż dobrze kłamać
  • Odpowiedz
@Skyworld: aha czyli mam kłamać że nie mam 100 k par na Badoo to nawet to was obraża ? Powinnam kłamać że nikt do mnie nie pisze ani nie zapraszają nigdzie żeby nie burzyc wam snu w nocy ? XD słyszycie się chłopaki , ja się stąd teleportuje bo strach się bać co wy macie w głowach
Powinnam założyć wor pokutny powiedzieć że każdy na mnie pluje na ulicy i się
  • Odpowiedz
@erni13:

napisał gość który wygląda jak cygan

Ona myśli że to ty jesteś na profilowym XDDDDDD

@Linnior88:

już jestem zdrowa chudsza

Ale nadal dzik? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wzrost/waga i się wyjaśni

  • Odpowiedz
@Linnior88:

aha czyli mam kłamać że nie mam 100 k par na Badoo to nawet to was obraża

Nikt nawet o to nie pytał.

owinnam kłamać że nikt do mnie nie pisze ani nie zapraszają nigdzie żeby nie burzyc wam snu w nocy

Rób se co chcesz, po prostu pisząc licz sie z tym że ktoś to będzie komentował.

żeby nie stać się wasza ofiarą bo mam czelność bezczelność się komuś
  • Odpowiedz
@Skyworld: ja z siebie ofiary nie robię poprostu mówię że faceci tu są tak sfrustrowani że się przyczepia nawet o najmniejsza rzecz a najlepsze że ja nigdy NIGDY nie powiedziałam że jestem piękna to ciągle pada z waszych ust a raczej klawiatur
  • Odpowiedz
@benekxd: Nie no, miałem z nią kiedyś konwersację na DM i tak wyszlo, że wymieniliśmy się zdjęciami (ale bez żadnego flirtu z mojej strony, nawet do głowy mi to nie przyszło że ona może to tak odebrać XD) a, że mam południowy wygląd i zażartowałem, że kiedyś mnie tu od cyganów wyzywali (true story ;_;) to można w sumie tak powiedzieć. Nie boli mnie to, ani w żaden sposób nie
  • Odpowiedz
@benekxd: ten koleś nie wygląda jak na profilowym tylko znacznie gorzej niż na profilowym pracuje jako robotnik w Niemczech i któryś raz już mnie obraża , i nie on nie ma południowego typu urody tylko jest brązowy ma rzadki zarost widoczne dziury w nosie i płaska twarz jak księżyc , kiedyś mu współczułam że go wyzywali ale jak zaczął mnie poniżać to już mu nie współczuję
  • Odpowiedz
@Linnior88:

nie ma wykształcenia ani wyglądu ani nawet poważanej pracy

A ty czym się zajmujesz i jakie masz wykształcenie pisząc przecinki w taki sposób? xD
  • Odpowiedz
@Linnior88:

koleś wygląda jak podróbka taliba a obraża mnie hit

Ale wiesz że będąc brzydkim też można stwierdzić że inna osoba jest brzydka?

Ma też zarost typu patyki powbijane w gówno a ciągle mi ubliża

Może masz jeszcze gorszy
@erni13 za 5 złoty to se życie na nowo ułoże
  • Odpowiedz
@Linnior88: Tylko, że ty nadal nie rozumiesz na czym polega twój problem. Być może wyglądasz młodo jak na swój wiek, nie wiem. Ale czy to oznacza, że każda normalnie wyglądająca 27-latka która nie ma urody nastoletniej dziewczynki z miejsca wygląda staro? Bo taką zerojedynkową narracje prowadzisz. Albo ktoś wygląda ponadprzeciętnie młodo albo jest starą raszplą i na tym budujesz poczucie własnej wartości tutaj. Mase osób ci pisze, ze jesteś odklejona i
  • Odpowiedz
@Linnior88:

ale dam sobie upoważnienie żeby prześladować kobiety bo mogę '

Ale on prześladuje kobiety czy czujesz że to robi bo stwierdził ze jesteś brzydka po tym jak zobaczył twoje zdjęcie?
Bo to nie jest to samo.

ten typ kolesia to typ "pracuje w gówno robocie

Ocenianie ludzi przez pryzmat tego gdzie pracują.
  • Odpowiedz