Wpis z mikrobloga

Mam taką teorię, potwierdzona moimi licznymi obserwacjami, która mówi, że im baba ma większe okulary, a zwłaszcza z takimi fikuśnymi ramkami, to jest głupsza, bardziej zakompleksiona i tzw. głupio-mądra.
#okulary #wzrok #okulista #modadamska #logikarozowychpaskow #aankieta
zloty_wkret - Mam taką teorię, potwierdzona moimi licznymi obserwacjami, która mówi, ...

źródło: 8ti48u

Pobierz

Zgadzasz się?

  • Tak, zachodzi taka zależność 66.9% (4071)
  • Nie wiem, nie zauważyłem 10.3% (627)
  • Taka zależność nie zachodzi 6.5% (393)
  • Sprawdzam wyniki 16.4% (998)

Oddanych głosów: 6089

  • 71
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: nie mam pojęcia, o co chodzi z tymi okularami, ale serio coś w tym jest xd Najlepsze, że często są to zwykłe zerówki. Może i wygląda się w nich trochę inteligentniej niż normalnie, problem pojawia się wtedy, kiedy takie osoby zaczynają mówić i tak, jak piszesz - są to praktycznie zawsze jakieś pseudo inteligenckie wysrywy.
  • Odpowiedz
Mam taką teorię, potwierdzona moimi licznymi obserwacjami, która mówi, że im bardziej wykopek próbuje budować bardzo zasadniczy stereotyp, na podstawie nieistotnego szczegółu, tym niższą ma samoocenę i tym bardziej potrzebuje podpompować sobie ego wykopową plusikową referencją.

@zloty_wkret:
  • Odpowiedz
Mam taką teorię, potwierdzona moimi licznymi obserwacjami, która mówi, że im bardziej wykopek próbuje budować bardzo zasadniczy stereotyp, na podstawie nieistotnego szczegółu, tym niższą ma samoocenę i tym bardziej potrzebuje podpompować sobie ego wykopową plusikową referencją.


@bigos555: dobra, dobra wszyscy już wiemy jakie nosisz okulary ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz