Wpis z mikrobloga

@XpedobearX:

a daniem raczej pod turystów.


No tak, dokładnie to napisałem powyżej. To co znamy jako kuchnie włoską jest robione pod turystów¯\(ツ)/¯
A cacio pepe to też z definicji bieda danie a nie fancy xd
  • Odpowiedz
@revente: Tak, wiele dan wloskich to szama robotnicza i plebejska. Podobnie jak u nas wiele sztandarowych dan, a nie kuchnia oparta na dziczyznie, kaczkach czy rybach slodkowodnych.
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac: a to wykopkom podwójne nazwisko przeszkadzało? Serio? Dla mnie to sprawa trzeciorzędna, przecież niektóre kobiety w ogóle zostają przy swoim nazwisku, szczególnie jak mają zawód po tym nazwisku rozpoznwalany i jakąś w nim pozycję jak np. adwokat czy lekarz. Ba, chłopy też po babie mogą nazwisko przyjmować. Jeden z najbogatszych Polaków przecież tak zrobił i to dwa razy bodajze xD, bo Zygmunt Solorz-Żak to na chrzcie miał Zygmunt Krok (
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: generalnie chodziło mu, że to ma sens jak jest rozpoznawalna rodzina prawników, lekarzy czy firma i przeszkadzało mu, że tak robią coraz częściej "zwyczajne" osoby, ale napisał to w taki sposób, że zasługiwał na melę na twarz: "taka pie*dolona wywłoka co pracuje w Biedronce i sama ma śmieciowych starych, poczuła potrzebę zachowania nazwiska, bo to takie ważne" i więcej podobnych wysrywów.

Dziwne, że wcześniej nie miałem go na czarno.
  • Odpowiedz