Wpis z mikrobloga

OP się pyta poważnie i oczekuje poważnych odpowiedzi, a wy wolicie heheszkować jak niesforni gimnazjaliści. Ech.

@kiedys_bede_bogaty W czasie wojny idą zarówno wojskowi jak i cywile. Jeżeli masz jakieś umiejętności z IT, to możliwe że wezmą to pod uwagę i dadzą Cię na odpowiednie stanowisko, ale możliwe też że zwyczajnie trafisz tam gdzie im będzie pasować. Na pewno się nie ma co łudzić na to że będąc w IT ominie Cię szkolenie
  • Odpowiedz
@kiedys_bede_bogaty: jak chcesz się zabezpieczyć fuchą, to zatrudnij się w zbrojeniówce, nawet na Ukrainie tacy mają spokój. Obecnie ludzi po IT szukają w PITRadwar (systemy plot i radary) i WB (bezzałogowce, w tym flyeye)
  • Odpowiedz
@Xing77: dadzą cię na normalne stanowisko = pójdę w miejsce gdzie mogę zginąć i będę bezpośrednio walczyć z wrogiem? Gdzie można spytać o takie coś osobiście i jakkolwiek się wcześniej zabezpieczyć/przygotować?
  • Odpowiedz
  • 9
@kiedys_bede_bogaty jak wojsko dostanie cię w swoje tryby to możliwe jest absolutnie wszystko. Zarówno posłanie natychmiast na front jak i robienie fuch na boku dla jakiegoś generała.
  • Odpowiedz
@kiedys_bede_bogaty: Chodziło mi o stanowisko dla speców od IT.
Moim zdaniem najlepiej zapytać albo na forach i stronach wojskowych, albo w WCR, ale to drugie się wiąże z przypominaniem im siebie.
  • Odpowiedz
@Xing77: dokładnie to miałem od razu w głowie, póki mnie nikt nie widzi to lepiej się nie wychylać. A co uważasz o załatwieniu sobie kategorii wojskowej gorszej niż A - mógłbym naciągnąć niektóre moje schorzenia tak, żeby mi zmienili kategorię wojskową na gorszą, tylko pytanie czy to cokolwiek daje?
  • Odpowiedz