Wpis z mikrobloga

@codeq Coraz więcej takich: brak zrozumienia, przyjaciół, zawód miłosny a do tego społeczeństwo niechętne introwertykom, może i problemy rodzinne. Taki mix kończy się taką tragedią.
  • Odpowiedz
@codeq: @MetalowyBieg @DonTadeo "Na miejscu trwają obecnie czynności z udziałem technika kryminalistyki." - w ogóle czytaliście JAKIKOLWIEK artykuł z tą sprawą? Bo pod każdym było właśnie TO napisane. Ale nieee, lepiej dodać tag przegryw (swoją sprawą obrzydliwe tagować takim gówno tagiem śmierć młodego mężczyzny), drugi wjeżdża na "k0biety", czyli wrzucacie do tego incelstwo, a trzeci, jak to debile mają w zwyczaju, dopisuje już historię jego życia wiedząc tylko, że chłopak miał
  • Odpowiedz
@thighslapper0: Chłopie weź się nie ośmieszaj wpaść pod pociąg przypadkiem jest prawie niemożliwe. To nie jest samochód wyskakujący z za zakrętu tego się nie da nie usłyszeć z kilkuset metrów. Prawie zawsze jeśli jest to możliwe to w przypadku samobójstwa wpisują wypadek na wniosek rodziny bo co ludzie powiedzą...
  • Odpowiedz
@cichooo: Ah te pieprzone geje, tylko narzekaja ze nie moga tego i tamtego - ja jakos nie mam problemu. Znalezli by se babe to nie, tylko narzekaja debile.

Rozumiem ze to wlasnie twoje rozumowanie? Czy zaraz mi powiesz ze homoseksualizm to "inna sprawa" bo tak sobie wymysliles?
  • Odpowiedz
@Ununoctium że co #!$%@?? Co ty do czego porównujesz?

Jak ktoś sobie za cel życia obiera znalezienie baby czy chłopa to powodzenia papiezmacha.jpg

Ty rozumiesz gdzie jest problem czy za daleko do łba masz?

Problem nie leży w społeczeństwie tylko w jednostce, której się wydaje, że jej się cokolwiek należy. Nic wam się nie należy, nic nie kładziecie na stół, z którego chcecie żreć.
  • Odpowiedz
  • 0
@DonTadeo od zawsze tak było... A nie że coraz więcej...
Teraz o tym słyszysz bo jest internet.
Kiedyś jak ktoś skoczył pod pociąg 300km od twojego miejsca zamieszkania to nigdy o tym się nie dowiedziałeś
  • Odpowiedz