Wpis z mikrobloga

131 komentarzy po moim poprzednim wpisem, bo napisałem, że chodzę z buta do maka i kupuję kawę. Jedna kawa 6,9 zł. Drugą dostaję za darmo z ankiety. Czyli jedna kawa to 3,45 zł x 31 dni daje nam olbrzymią kwotę 107 zł miesięcznie. Muj borze. Ludzie mnie wyzywają i życzą mi śmierci, bo #!$%@? rentę. Kiedyś było tutaj mniej zawistnych i toksycznych ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #przegrywpo30tce
dziobnij2 - 131 komentarzy po moim poprzednim wpisem, bo napisałem, że chodzę z buta ...

źródło: temp_file7008024252341253675

Pobierz
  • 60
@In-Cel: jak ci go tak szkoda to możesz mu co miesiąc przelewać tyle forsy ile chcesz i może się stołować nawet w n31 w Warszawie. Dopóki tego nie robisz to pamiętaj, że każda złotówka na maczka dla lenia to złotówka mniej na pacjentów onkologii.

Skoro jest w stanie chodzić 10km dziennie do maczka i siedziec tam w tłumie ludzi to z pewnością jest w stanie pracować.
@dziobnij2: Kupuj sobie tyle kawy ile chcesz, ale za swoje pieniądze nierobie, a nie za nasze. Wszyscy składamy się na to żebyś ty mógł siedzieć sobie w domku i nic nie robić podczas gdy spokojnie mógłbyś pracować. Ludzie zatrudnieni w browarze spółdzielczym są sto razy bardziej upośledzeni od ciebie, a mimo to codziennie pracują po 8 godzin. Komisja która dała ci tę rentę powinna ostro za to bęknąć i nawet nie