Wpis z mikrobloga

131 komentarzy po moim poprzednim wpisem, bo napisałem, że chodzę z buta do maka i kupuję kawę. Jedna kawa 6,9 zł. Drugą dostaję za darmo z ankiety. Czyli jedna kawa to 3,45 zł x 31 dni daje nam olbrzymią kwotę 107 zł miesięcznie. Muj borze. Ludzie mnie wyzywają i życzą mi śmierci, bo #!$%@? rentę. Kiedyś było tutaj mniej zawistnych i toksycznych ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #przegrywpo30tce
dziobnij2 - 131 komentarzy po moim poprzednim wpisem, bo napisałem, że chodzę z buta ...

źródło: temp_file7008024252341253675

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@In-Cel: jak ci go tak szkoda to możesz mu co miesiąc przelewać tyle forsy ile chcesz i może się stołować nawet w n31 w Warszawie. Dopóki tego nie robisz to pamiętaj, że każda złotówka na maczka dla lenia to złotówka mniej na pacjentów onkologii.

Skoro jest w stanie chodzić 10km dziennie do maczka i siedziec tam w tłumie ludzi to z pewnością jest w stanie pracować.
  • Odpowiedz
@dziobnij2: Kupuj sobie tyle kawy ile chcesz, ale za swoje pieniądze nierobie, a nie za nasze. Wszyscy składamy się na to żebyś ty mógł siedzieć sobie w domku i nic nie robić podczas gdy spokojnie mógłbyś pracować. Ludzie zatrudnieni w browarze spółdzielczym są sto razy bardziej upośledzeni od ciebie, a mimo to codziennie pracują po 8 godzin. Komisja która dała ci tę rentę powinna ostro za to bęknąć i nawet nie
  • Odpowiedz
@dziobnij2: nie mam nic do tego jak ludzie wydają swoje pieniądze ale radzę przyjrzeć się swoim obliczeniom. To że dostajesz jedna kawę za darmo nie zmienia kwoty jaką wydałeś. Czyli wydałeś 6,9 * 31 = 213,9 zł, Edit: Chyba że tą z ankiety pijesz drugiego dnia wtedy faktycznie się zgadza
  • Odpowiedz
@dziobnij2 nie, nie daje to 107 zł miesięcznie tylko 214, bo co z tego, że za kawę wychodzi 3.45 skoro i tak codziennie wydajesz 6.9


przejrzałem twoje wpisy i masz niską rentę, ale spoko nadal #!$%@? ponad 21% z tego co ci zostanie po opłacaniu rachunków na kawę w maku i narzekaj, że pieniędzy nie możesz odłożyć XD
  • Odpowiedz
@dziobnij2: 10 kilometrów dziennie to szacun, ruch to zdrowie. Wykopki w całym swoim życiu razem wziętym tyle nie przeszły.

Nie jestem pewny opłacalności tej kawy z maka. Może lepiej robić to rzadziej, a w zamian na przykład chodzić dalej na zakupy?
  • Odpowiedz
@dziobnij2 chłopie, daj spokój. Komentarze na vikop.ru to ostatnie czym bym się przejmował. Kupa emocjonalnie niedorozwiniętych ludzi z problemami ze sobą, którzy w najbardziej prymitywny sposób, szydząc z innych, próbują polepszyć swoje samopoczucie. Szczególnie ci z tagu #przegryw olać to xD
  • Odpowiedz