Wpis z mikrobloga

131 komentarzy po moim poprzednim wpisem, bo napisałem, że chodzę z buta do maka i kupuję kawę. Jedna kawa 6,9 zł. Drugą dostaję za darmo z ankiety. Czyli jedna kawa to 3,45 zł x 31 dni daje nam olbrzymią kwotę 107 zł miesięcznie. Muj borze. Ludzie mnie wyzywają i życzą mi śmierci, bo #!$%@? rentę. Kiedyś było tutaj mniej zawistnych i toksycznych ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #przegrywpo30tce
dziobnij2 - 131 komentarzy po moim poprzednim wpisem, bo napisałem, że chodzę z buta ...

źródło: temp_file7008024252341253675

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@Nowekonto1238: @dziobnij2: @cryan: Moja dziewczyna ma orzeczenie o całkowitej niezdolności do pracy z powodu RZS i kilku innych autoimmunologicznych spraw związanych głównie z oczami. Ma problemy z poruszaniem się, bóle stawów, palce dłoni i stóp z powodu zwyrodnień i zwapnień ustawione pod kątem kilkudziesięciu stopni (tu jest dopiero problem kupić buty i to nie dlatego, że poprzednie śmierdzą), ograniczoną ruchomość innych stawów łącznie z żuchwą, bark
  • Odpowiedz
@dziobnij2: mordo weź So ie na raty kup ekspres automatyczny, lepsza kawa i dupy z domu ruszać nie musisz, a wyjdzie taniej niż kawa z maka. A jak lubisz chodzić z kawą, to kup kubek termiczny i do niego zrób se kawy
  • Odpowiedz
@Maczuga_Herkulesa18 wiesz że można brać rentę i jednocześnie pracować? Jedno drugiego nie wyklucza. Ci sto razy bardziej upośledzeni pewnie pracują bo PFRON ładuje kasę w to żeby dać im możliwość podjęcia jakiejś aktywności społecznej po skończeniu szkoły + biorą rentę.
  • Odpowiedz
@dziobnij2: część wpisów dla reszty masz prowokacyjne, jak ten o poparciu konkretnej partii, dlatego że dała większą rentę, normalnie każdy rozumie w jakiej jesteś sytuacji
  • Odpowiedz
@pawel1410 i to jest super podejście, które trzeba chwalić, Twoja dziewczyna ma dużo samozaparcia i godności, szacunek dla niej. Lenie co tylko kombinują, jak wskoczyć na rentę, żeby siedzieć i pierdzieć w kanapę powinny być tępione.
  • Odpowiedz
@pawel1410: niech bierze, niech nie będzie głupia. Ja mam problemy kardiologiczne, prawie mi się zmarło. Pracuje normalnie. Z renty która dostaje opłacę jedynie leki i dojazdy do lekarza, bo za dużo zarabiam. Ale biorę cokolwiek, chociażby dlatego, że nikt mi w mojej branży przez problemy zdrowotne więcej płacić nie chce.
  • Odpowiedz
@pawel1410: no właśnie przeważnie tak to wygląda. Znam wielu niepełnosprawnych którzy pracują, a w tym czasie przegryw dostaje rentę na śmierdzące buty. Boli mnie ta ogromna niesprawiedliwość oraz zrównywanie się leni i nieudaczników z ludźmi naprawdę chorymi.

@cryan: przeczytaj wiadomość @pawel1410. Prawda jest taka, że op jest w stanie pracować i gdyby miał minimum przyzwoitości to by to robił.
  • Odpowiedz
@kamil150794 szukasz wymówek, a nie powodów. Mnóstwo ludzi z niepełnosprawnościami ma partnerów, przykłady: Wojtek z life on wheelz, Anioł na resorach, Nick Vujicic. Ostatnio idąc przez małe miasto widziałam, jak dziewczyna ok. 25 letnia pchała na wózku chłopaka w swoim wieku. Świat dookoła jest pełen takich sytuacji, bo miłość jest dla wszystkich, wystarczy być dobrym człowiekiem i nie zamykać się w piwnicy, zadręczając się swoimi problemami. Na pewno jest trudniej, bo
  • Odpowiedz