Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego tak ciężko poznać kobietę do życia? Korzystam z #tinder od wielu lat a przecież to główne narzędzie do poznawania w dzisiejszych czasach (nawet do związku a tylko to mnie interesuje). Obojętnie jaki wiek, chociaż staram się celować w takie 24-28 (niech będą przecietne tylko niech mają coś w tej głowie) i zawsze po jakimś czasie okazuje się, że:
- nie jest stabilna emocjonalnie, ma ciężką przeszłość, nie wie czego chce
- nie ma zbytnio zainteresowań (chociaż kreowała się że ma wiele), ciężko porozmawiać na jakieś ambitne tematy
- nie ma planów na przyszłość, nie chce się uczyć nowych rzeczy, nie chce zmieniać pracy
- często nie ogarnia dorosłego życia (oszczędzanie, racjonalne wydatki, jak działa hipoteka, jakie istnieją opłaty poza rachunkami za mieszkanie)

Na prawdę staram się robić selekcje w poszukiwaniu red flagów na zdjęciu/w opisie ale ten tinder przyciąga jakieś kobiety, które żyją w bańce. Nie wiele mają do zaoferowania ale żyją przekonaniem że jakoś to kiedyś będzie i samo się wszystko przydarzy (łącznie z dużym domem, ogrodem i życiem jak z bajki).

#przegryw #zwiazki #relacje #tfwnogf #blackpill #przemyslenia #feels #badoo #zycie #doroslosc #redpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego tak ciężko poznać kobietę do życia? ...

źródło: a1a10aa759e362ba7f8ff3b28d9492e31b0ec398cb6637a61575f69c9d74094b

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
- nie jest stabilna emocjonalnie, ma ciężką przeszłość, nie wie czego chce

- nie ma zbytnio zainteresowań (chociaż kreowała się że ma wiele), ciężko porozmawiać na jakieś ambitne tematy

- nie ma planów na przyszłość, nie chce się uczyć nowych rzeczy, nie chce zmieniać pracy

- często nie ogarnia dorosłego życia (oszczędzanie, racjonalne wydatki, jak działa hipoteka, jakie istnieją opłaty poza rachunkami za mieszkanie)


@mirko_anonim: opisałeś 90 % kobiet
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

- często nie ogarnia dorosłego życia (oszczędzanie, racjonalne wydatki, jak działa hipoteka, jakie istnieją opłaty poza rachunkami za mieszkanie)


Jak działa hipoteka, to nawet inteligencja narodu na wykopie nie wie, wystarczy wejść w tag #nieruchomosci
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ja tez chce poznać kobietę:
- obojętnie jaki wiek (byleby przed 37)
- obojętnie jaka ma przeszłość i czy wie czego chce
- obojętnie jakie ma zainteresowania
- obojętnie czy ma plany na przyszłość
-obojętnie czy ogarnia
  • Odpowiedz
@mirko_anonim zapomnij stary o tinderze. Przez ostatni rok spotkałem się z 6 dziewczynami. Z większą ilością pisałem oczywiście. Bardzo duży przekrój jeśli o nie chodzi. Większość wykształcona w teorii ogarnięte życiowo. Ale zawsze ale to absolutnie zawsze po czasie „ona nie wie czego chce” „szuka siebie” „za szybko”. Ja już nie marnuje czasu na te aplikacje. Na codzien ciezko mi kogoś poznać bo pracuje zdalnie. Ale trudno, poznam kogoś to poznam.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: w rynsztoku chcesz złowić złotą rybkę? zdradzę ci sekret ludzie dalej spotykają się normalnie na żywo, przez znajomych, imprezy, pracę itp a nie szukają miłości w apce do ruchania
  • Odpowiedz
@mirko_anonim bo Tinder to idealne miejsce do znalezienia partnerki na całe życie! Bo gdzie indziej mógłbym poznać tak wiele fascynujących osobowości? Ale naprawdę, trudno tam znaleźć kobietę, która będzie stabilna emocjonalnie, zainteresowana ambitnymi tematami, planująca przyszłość i ogarniająca życie dorosłe. Tinder przyciąga raczej te, które żyją w bańce i czekają na cudowne wydarzenia. Ale kto wie, może za kolejnym 'swipe'em' czeka właśnie ta wyjątkowa osoba... albo kolejna rozczarowująca historia.
  • Odpowiedz
@Erikaa: samo posiadanie dzieci będzie dla mnie driverem...
Znajdę jakiś sens w zarabianiu pieniędzy i rozwoju zawodowym
Na ten moment serio nie widzę sensu , bo po co ? Do grobu zabiorę ?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zawsze jak czytam takie wpisy to się zastanawiam co jest z autorem nie tak. Rozumiem, że ty:
- jesteś stabilny emocjonalnie, nie masz ciężkiej przeszłości i wiesz czego chcesz
- masz zainteresowania i lubisz rozmawiać na ambitne tematy
- masz plany na przyszłość, chcesz się uczyć nowych rzeczy, chcesz zmieniać pracę
- ogarniasz dorosłe życie (oszczędzanie, racjonalne wydatki, jak działa hipoteka, jakie istnieją opłaty poza rachunkami za mieszkanie)?
Jeśli
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jak laska ma coś w głowie to nie szuka chłopa na tinderze, bo ma coś w głowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam ig, ale z tego co czasem laski opowiadają to ilość osób jakie do nich zagadują na codzien są po prostu duże xD
  • Odpowiedz
w rynsztoku chcesz złowić złotą rybkę? zdradzę ci sekret ludzie dalej spotykają się normalnie na żywo, przez znajomych, imprezy, pracę itp a nie szukają miłości w apce do ruchania


@sberatel: co do rynsztoku to sie zgadzam natomiast "normalnie na zywo" to tez cope. Dzis juz malo kto sie tak poznaje. Przez znajomych to mit, zwykle spotyka sie z tymi samymi ludzmi, przeciez znajomi znajomych to nie NPC co sie spawnuja.
  • Odpowiedz
@Pasterz30: +1. dla normików bez dynamizmu/rozbudowanej sieci znajomych tinder to obecne najlepsze mozliwe miejsce do poznania nowych kobiet.

wykopki: tinder to szambo, nie da się tam poznać nikogo normalnego
szczęśliwe pary z tindera: eeee k*rwa widzisz mnie
  • Odpowiedz