Wpis z mikrobloga

Wczorajsza rozmowa w domu be like:
A)Synek, poznałeś kogoś? Masz prawie 30 lat
B) Nie i nie zamierzam, wiecie dlaczego
A) Nie, nie wiemy ( rośnie napięcie)
B) Wiecie i nie udawajcie, w wieku 30 lat mogę sobie pójść co najwyżej do agencji towarzyskiej
A) Nie zapominasz się trochę? Tak cię wychowaliśmy?
B) Inna sprawa czy tego chciałem czy nie, Nie, nie zamierzam sobie nikogo znaleźć
A) Czyli jak umrzesz wszystko zabierze państwo, tak?
B) Trzeba było o tym myśleć może 10 lat wcześniej? Chodziłem na imprezy, wyjeżdżałem gdziekolwiek, nawet w grupie samochodem? Nie, bo uważaliście ( komu to potrzebne)
A) Zawsze masz jakieś ale, zawsze byłeś nietowrzyski.
B) Byłem, mam kolegów, to też uważaliście że są nieprzebojowi i w niczym nie pomogą w życiu
A) Bo w życiu trzeba mieć znajomości
B) Siedząc w piwnicy, hehe synek bo co ci jakieś panny w klubie czy przygody? Ucz się synek?
A) Zawsze zwalasz winę na wszystko
B) Winę ponoszę tylko za własne, dobrowolne wybory. Teraz decyduję o sobie, więc biorę odpowiedzielność, teraz do nikogo nie będę mieć pretensji jak coś zchrzanię
A) Nasi znajomi bawią już wnuki
B) dzieci waszych znajomych nie siedzieli w piwnicy
A) teraz nie siedzisz.
B) Nic tylko dziękować
A) Czemu nie chcesz nikogo poznać?
B) Dajcie spokoj, w wieku 16 lat żyłemjak 10 latek w domu starców
A) W tym wieku to powinno się uczyć
B) nie tylko
A) Co przez to rozumiesz?
B) wiecie jak żyje mlodzież, jak masz 30 lat masz taki wybór jak 80 latek z jednym okiem mając czystą kartę
A) wiemy, że wiele razy odwiedziłeś divy....
B) no i? Miałem być prawiczkiem do ślubu?
A) Po co ci by były doświadczenia 10 lat temu?
B) żeby nie patrzeć na kobietę przez pryzmat zeschizowania co robiła przede mną, a teraz mając jedynie tykający zegar biologczny
A) nie wszystkie takie są
B) dajcie spokój, mam gdzieś związki, małżeństwo, trzeba było myśleć o tym wcześniej
A) tyle zrobiliśmy, a ty masz tylko pretensje o wszystko
B) o dawne zakazy tak
A) bez nas byś nawet gimnazjum nie ukończył
B) ukończyłem, nawet studia, które mi odradzaliście, bo to nie było prawo, medycna
A) i co ci dały?
B) ukończyłem je bez powtarzania roku.
A) czyli po tobie państwo wszystko weźmie?
B) trzeba było mieć to w głowie kiedy chcieliście żebym był, tu przeporaszam, przywoitkę ciotkę, na którą wszyscy by mogli pluć, byle by przed znajomymi pochwalić się gzrecznym chłopcem
A) zachowujesz się jak nastolatek, ogarnij się, masz 30 lat
B) nic dziwnego skoro nim nie byłem
A) co nie byłeś?
B) nieważne, dajcie mi spokój
A) nic z niego nie będzie...
B) Bo w wieku 30 lat mam własne zdanie?
A) co to znaczy własne zdanie?
B) ograjnicie się, teraz to ja przypominam, że nie mam 16 lat
A) Co z nim jest to ja nie wiem, wziął jakieś propagandy o byciu singlem a zapomnial, że każdy się starzeje...

Rozmowa trwała dalej i wyglądała tak, że w końcu doszło do małej sprzeczki

#przegryw #blackpill #przegrywpo30tce
dondonu - Wczorajsza rozmowa w domu be like:
A)Synek, poznałeś kogoś? Masz prawie 30 ...

źródło: 10-2-1024x535

Pobierz
  • 22
@dondonu: bardzo wygodne podejście.

Każdy rodzic świata mówi dziecku, że ma nie imprezować, nie zadawać się z niegrzecznymi dziećmi, samo być grzeczne i dobrze się uczyć.

To tylko i wyłącznie twój wybór czy imprezowałeś czy nie.

Zwłaszcza, że założę się o każdą kwotę pieniędzy, że rodzice mówili ci też "nie siedź tyle przy komputerze" a jakoś siedziałeś ile chciałeś.

No właśnie, chciałeś. Przestrzegałeś słów rodziców kiedy było ci to na rękę
@Nowekonto1238 ale #!$%@? teraz, mi też mówili nie graj na kompie i nie wychodzi do ludzi bo masz się uczyć tylko że jak nikogo w domu nie było to łatwiej było wejść na kompa i jak ktoś przyjechał to szybko zejść i uniknąć #!$%@? niż wyjść do ludzi wrócić i potem słyszeć groźby że mam się stosować albo mogę się wyprowadzić jak mi nie pasuje (miałem 15-16 lat)
@ZabawnyTypek: no właśnie. Czyli na luzie łamałeś prawa rodziców gdy ci to pasowało. Może i mogli Cię nie przyłapać na graniu, ale tak samo mogłeś im nakłamać, że w weekend "idziesz się uczyć do kolegi" i również byłoby to nie do zweryfikowania skoro nie miałeś oporów przed ściemą. Mogłeś palić fajki ze wszystkimi za szkołą, tego też nikt by nigdy nie sprawdził. Podobnie jak wagarów.

Poza tym robiłeś to nawet wtedy,
@Nowekonto1238 generalnie to do momentu wyprowadzki w wieku 20 lat miałem nakaz przychodzenia do domu o 22 MAX, jak się spóźniłem 3 #!$%@? minuty to stary zaczął mnie pakować a ty coś mówisz o tym żeby nakłamać że idę do kolegi na weekend? Za granie na kompie jedynie #!$%@? był ale nie było mowy o wyprowadzce a za wyjście do ludzi i spóźnienie się do domu o 3 minuty już pakowanie rzeczy
@ZabawnyTypek: każdy słyszał te teksty o pakowaniu się i wyrzuceniu z domu. To nawet nie jest za bardzo możliwe wyrzucić 15latka z chaty, zwykłe gadanie które nie działa na bardziej kumatego nastolatka. Nawet najgorszy patus nigdy tego nie zrobi chociażby ze względu na wstyd przed rodziną i znajomymi albo poważne konsekwencje prawne.
  • 0
jakbys mial urode dziewczyny same bylyby zainteresowane.


@ren-downhill: Były, pierwszy raz mogłem mieć w wieku 14 lat. Parę miesięcy temu miałem ONS więc..... Tylko nie mam już raczej burzy hormonów więc już u divy lepiej się bawiłem
jak się spóźniłem 3 #!$%@? minuty to stary zaczął mnie pakować


@ZabawnyTypek: jest taki moment w zyciu nastolatka, że mówi sprawdzam, i rzeczywiście sprawdza, czy #!$%@?ą go w nocy na bruk jak obiecywali. tu masz sytuację win win - normalni cię nie #!$%@?ą, tylko staną bezradnie ze świadomością, że tą kartą już nie zagrają; nienormalni cię #!$%@?ą, ale wtedy zyskasz bezcenną świadomość, ze trzeba się zmotywować i #!$%@?ć jak najszybciej.

nie
  • 0
@Cadfael: Zapewne tobie wszystko było wolno, czyż nie? Zazwyczaj piszą takie komentarze osoby, które jedyny jaki miały zakaz to nie przyjść nawalonym po twardych narkotykach lub tydzień później bez dawania oznak życia. Wiele domów, zwłascza mężczyzn w przedziale lat 25-35 miało takie "przyzwoite" patologie. Jak się u mnie np skończył nacisk i kontrola bym był prawiczkiem do ślubu? Tak, miałem coś tak patologicznego. Zaliczenie prawie 50 prostytutek w ciągu 4 lat.