Wpis z mikrobloga

@SpiderFYM: jak założysz kominiarkę to już Ci się zacznie robić ciepło.
https://allegro.pl/oferta/3w1-termoaktywna-kominiarka-na-rower-motor-narty-pod-kask-opaska-s-m-12439799977?bi_s=ads&bi_m=productlisting:desktop:query&bi_c=N2FlYTIxM2MtMjQ5MC00MGNiLTgzM2QtYWI3ZTM3ZjBlOTJlAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=f472d15d-8779-467b-9f0c-799112547b60
Jestem całorocznym rowerzystą wiem co mówię. W przedziale temperatury 5-15 powinieneś mieć długie spodnie oraz bluzę. Jak wieje to kurtkę przeciwdeszczową, bo blokuje powietrzę, ale rozpiętą żebyś miał wentylacje, a nie wiało Ci na górną część ciała. Możesz też założyć 2 bluzy. Jest to wygodniejsze niż kurtka przeciwdeszczowa a efekt ochrony przed wiatrem jest ten sam.
  • Odpowiedz
@SpiderFYM:

Na zimne poranki wiatrówka np. VanRysel Racer Ultralight.

Leciutka, przewiewna (plecy z siatki) i pakuje się w malutki pakunek który można włożyć do kieszeni koszulki lub do koszyka na bidon.
Daje radę też na lekki deszcz.
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: jak mam długie włosy to tylko tył mam spocony, jak mam krótkie włosy to wgl nie mam spoconych. Ale wiesz nie musi to być ten model. Ważne by było tego typu. Widzę że z Merino są chyba trochę cieńsze, ale to może być dobre na te warunki. Ja te moje kominiarki zakładam nawet przy -15 dawały radę z czapką na głowie.
  • Odpowiedz