Wpis z mikrobloga

Konsultacje publiczne dotyczące kredytu 0% trwają jeszcze tydzień.
Jeżeli ktoś nie wysłał lub ma nowe uwagi to: nastart@mrit.gov.pl
Dodatkowo proponuję trochę grubszy kaliber i wysłanie petycji.
Nie mam na myśli podpisywanie takiej wirtualnej która nic nie da tylko osobiste wysłanie.
Jest to mniej znana forma, w porównaniu do wiadomości email nie mogą jej zignorować, muszą ją zarejestrować w korespondencji, opublikować publicznie na stronie i odpowiedzieć nadawcy z uzasadnieniem

Tutaj informacje co musi zawierać petycja : https://www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/zloz-petycje

Na petycji muszą znaleźć się poprawne, sensowne dane adresowe - bez tego jej nie zarejestrują.
Petycję możecie wysłać wy, wasz Wujek, sąsiad :) ( dane te nie będą opublikowane na stronie tylko ukryte )
Tutaj przykładowe petycje :
https://www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/petycje-2024 są nawet dwie dotyczące kredytu 0% z 25 i 26 marca.

Adres do petycji : kancelaria@mrpit.gov.pl

Dodatkowo najlepiej wysłać tą samą petycję do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, bo Tusk zaraz powie że on nic nie wiedział xD : kontakt@kprm.gov.pl

Tylko bez bluźnienia w emailu z uwagami i petycji bo Hetman znowu będzie się żalił xD


#polska #nieruchomosci #gospodarka #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #bk2 #bk2procent #koalicjadeweloperska #kredythipoteczny #kredyt2procent #kredyt #ekonomia #finanse #inwestycje #deweloperka #dom #inwestowanie #praca #pracbaza
  • 29
  • Odpowiedz
  • 253
@macieyy: a skąd wiadomo, że były bluzgi? Bo Hetman tak mówi? On nazywa hejtem każdą polemikę więc jakoś średnio mu wierzę.
  • Odpowiedz
@Czoso oczywiście, że nie wiadomo, ale gdy patrzę na niektóre wpisy z tagiem nieruchomości - myślę, że mogło się zdarzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@roster1: najlepiej petycję wysłać przez ePUAP, wtedy na pewno bedzie dostarczone.
Nie wierzę w aż tak złą wolę, ale nie ma wtedy opcji w stylu "ojoj, nie dostalismy pana/pani mejla, chyba zostal zablokowany jako spam"
  • Odpowiedz
@roster1: Pisze to po raz już nie wiem który. Jeżeli chcecie narobić szumu to wysyłajcie papierowe listy. Instytucje państwowe muszą je wszystkie otworzyć i sprawdzić, a emaile można olać.
  • Odpowiedz
Instytucje państwowe muszą je wszystkie otworzyć i sprawdzić


@K-S-: No to otworzą, popatrzą i wyrzucą do śmieci.

Wy myślicie, że ktoś się waszymi słowami przejmuje?
  • Odpowiedz
  • 0
Petycja 1:
Ministerstwo Rozwoju i Technologii,
Plac Trzech Krzyży 3/5
00-507 Warszawa

Petycja nr 2 :
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
Departament Wniosków, Petycji i Skarg
Al. Ujazdowskie 1/3
00-583 Warszawa
  • Odpowiedz
@roster1: @miku555 nie wiem jak teraz, ale za PISu napisałem maila w jednej sprawie do ministerstwa infrastruktury i dostałem odpowiedź od dyrektora departamentu. Więc da się.
  • Odpowiedz
Konsultacje publiczne dotyczące kredytu 0% trwają jeszcze tydzień.

Jeżeli ktoś nie wysłał lub ma nowe uwagi to: nastart@mrit.gov.pl

Dodatkowo proponuję trochę grubszy kaliber i wysłanie petycji.

Nie mam na myśli podpisywanie takiej wirtualnej która nic nie da tylko osobiste wysłanie.

Jest to mniej znana forma, w porównaniu do wiadomości email nie mogą jej zignorować, muszą ją zarejestrować w korespondencji, opublikować publicznie na stronie i odpowiedzieć nadawcy z uzasadnieniem


Tutaj informacje co musi
  • Odpowiedz