Wpis z mikrobloga

#p0lka #rozowepaski #logikarozowychpaskow #blackpill #przegryw #zwiazki #przegrywpo30tce #samotnosc #polska #wojna

Czasami wpadają na tag przegryw kobiety, oburzając się, dlaczego tak krytykujemy kobiety z Polski. Otóż odpowiedź jest prosta. Krytyka jest uzasadniona, ponieważ Polki są wyjątkowo chamską grupą. Tu jest przykład, jeden z milionów. Polka ma prawo i może sobie znaleźć i żyć z chłopem z zagranicy. Jej sprawa, to nic złego, każdy ma wolny wybór. Ale co zrobi Polka? Ona musi jeszcze dosrać facetom z Polski? Dlaczego? Bo taką ma wredną naturę.

Mam 35 lat i bardzo mało jakiś nieprzyjemnych, chamskich komentarzy w moją stronę otrzymałem od facetów z Polski. Za to najbardziej przykre sytuacje w moim życiu są dziełem Polek.

Polki są mega toksyczne. Oczywiście nie wszystkie, ale większość ma w sobie jakąś dawkę jadu. Nie wiem dlaczego tak jest i jaka jest tego przyczyna? Czy to wina naszej historii, kompleksów, poczucia niższej wartości względem innych nacji?

Polskie kobiety burzą, niszczą, wprowadzają niezgodę zamiast łączyć. Jeśli wybuchnie wojna, garstka z nich, o której media będą trąbić, pozostanie wspierać mężczyzn, natomiast znaczna część zabierze nogi za pas i ucieknie za granicę. Na Polki nie można liczyć.

Najbardziej śmieszą mnie ci faceci z zagranicy, do których płaszczą się służalcze Polki. Oni przekonają się kiedyś o ich toksycznej naturze.
Kopytnik_1 - #p0lka #rozowepaski #logikarozowychpaskow #blackpill #przegryw #zwiazki ...

źródło: p0lka

Pobierz
  • 12
Czemu wy #!$%@? też nie znajdziecie sobie laski z zagranicy?


@Rudiger: Ja na przykład mam, chociaż niektórzy na wykopie twierdzą, że to farmazon a ja jestem mitomanem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
możesz podać kilka przykładów tego co w Polsce laski wymuszają a za granicą traktują jak dobrą wolę?


@Alzena: Oczywiście, że tak. Mogę, z całym szacunkiem natomiast gdyby było inaczej to po prostu nie pisałbym o takich rzeczach. Jeśli już miałbym coś wskazać to przede wszystkim w Polsce uczy się chłopców tego, że musisz szanować kobiety już od najmłodszych zaś w drugą stronę często różnie to bywa. W Stanach Zjednoczonych na przykład
@Cztero0404: Otwieranie drzwi jako gest dobrej woli? Ja rozumiem, że faceci teraz niewieścieją, ale nie że aż tak XD Z totalnego bare minimum chcecie już zrobić jakieś dalekosiężne wymaganie POLSKICH kobiet. To są akurat podstawy kultury i żaden gentleman nie napisałby czegoś takiego jak Ty. Skoro tak wychwalasz Amerykanki, to jakim cudem większość zachodnich lasek na TikToku wręcz otwarcie mówi o tym, że mężczyzna powinien być providerem i na co dzień
Otwieranie drzwi jako gest dobrej woli? Ja rozumiem, że faceci teraz niewieścieją, ale nie że aż tak XD


@Femme-nie-Fatale: To nie jest kwestia absolutnie żadnego niewieścienia a tego, że w innych lokacjach świata kobiety wywalczyły sobie nie tylko prawo do głosownia i otwieranie sobie drzwi traktują tak jakbyś je traktował jak niepełnosprytne. Jeśli wierzysz w jakieś tik-toki to ja chyba nie mam z tobą o czym rozmawiać jeśli napisz, że piramidy
zy to wina naszej historii, kompleksów, poczucia niższej wartości względem innych nacji?


@Kopytnik_1: ja bym dodał jeszcze infantylność i podatność na manipulację, wyparcie.

@Cztero0404: Te otwieranie drzwi u nas to dobry mem jest. Otwierasz i juleczka udaje że cię nie widzi bo jeszcze "o mój habibi" facet się uśmiechnie xD średnio co dziesiąta podziękuje i nie mówię tu o sytuacji że stoisz jak #!$%@? creep przy drzwiach i bawisz się