Wpis z mikrobloga

jakoś wtedy wyglądał, fajna fryzurka. A potem jakby mu czoło urosło, policzki, bebech i wyłysiał


@michciooo: jestem +/- w jego wieku i ta 'fryzurka' byłaby pośmiewiskiem. Przecież to coś ala czeski piłkarz, 'fajna' fryzura w czasach gdy pod stół wchodził bez schylania się, w czasach jak był nastolatkiem każdy musiał z niego drzeć łacha choćby i z tego tylko powodu.
i płacze, że jest drogo


@d4wid: dobijesz do 20 roku życia to zauważysz, że to się powtarza jak mantra po obu stronach barykady w zależności od tego, kto aktualnie rządzi. Życie to nie bajka. Pozdrawiam
  • 0
@d4wid: dobijesz do 20 roku życia to zauważysz, że to się powtarza jak mantra po obu stronach barykady w zależności od tego, kto aktualnie rządzi. Życie to nie bajka. Pozdrawiam


@lansvans: mam powyżej 20 lat, ty dobij do tego 70 IQ chociaż albo skończ zawodówkę:).
Życie to nie symetryzm, pozdrawiam
  • 0
Póki co to OP nie odróżnia dziury budżetowej od:


1) Zadłużenia państwa

2) Deficytu

3) Inflacji


@Kapitalista777: pomiędzy dziurą budżetową i inflacją jest "i" pisowcu.
Btw pisze to najwiekszy pisowiec na tym portalu, co ciągle jest wyjaśniany.
Do budy XD
  • 0
@d4wid Nigdy nie głosowałem na PiS, za to wspierałem PO, gdy twój stary mówił na papu: "reset".


I oczywistym jest, że to "i" znaczy "a", bo inaczej to zdanie nie miałby sensu. Jak można być, #!$%@?, takim partyjnym gównem, jak ty?


Przestań się kompromitować brakiem znajomości języka, Saszka.


Won za Don!


@Kapitalista777: wez ty kryptopisowcu #!$%@?, saszka to twoj stary najwyzej.
Pomyliłeś mikroblog z główną przychlascie
WCALE NIE JESTES PISOWCEM HAHAHHAH
d4wid - >@d4wid Nigdy nie głosowałem na PiS, za to wspierałem PO, gdy twój stary mówi...

źródło: ab623766-8012-4ec4-a3ab-6338f58e92e8

Pobierz
@d4wid No i jak połączyłeś zoologiczne wręcz antyrosyjski PiS z Kremlem, muchosrański łbie? XD

Idź sobie dziurę w ścianie załataj to zwiększysz wartość tej pipidówy swojej o 3 dolary, może cię jakiś Polak za worek ziemniaków wykupi.
  • 0
@d4wid No i jak połączyłeś zoologiczne wręcz antyrosyjski PiS z Kremlem, muchosrański łbie? XD


Idź sobie dziurę w ścianie załataj to zwiększysz wartość tej pipidówy swojej o 3 dolary, może cię jakiś Polak za worek ziemniaków wykupi.


@Kapitalista777: liz tam dupe mateckiego pisowski lodziarzuXD
  • 0
@Kapitalista777: Trzeba być niezłym podczłowiekiem, żeby w 2024 być pisowcem i bronić mateckiego. Dobrze, że takich "ludzi" nie mijam na ulicy, bo takie uposie jak ty to najczęściej w piwnicy siedzą.
Pozdrow mame balonowy