Wpis z mikrobloga

a później zdziwienie że jak to 500+ nie działa


@Deladomboix: Jak wchodziło 500+ to dwójką dzieci mogłeś spłacać kredyt, dzisiaj z dwójki 800+ nie spłacisz nawet połowy komercyjnego kredytu na mieszkanie z rynku pierwotnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@neuronstock: W jaki sposób zakaz aborcji zniechęca młodych ludzi do posiadania potomstwa? Nie, głupi argument z tym, że ludzie się boją, że urodzą potwora, można wsadzić między bajki
  • Odpowiedz
@JamaloV8: my z różową nie chcemy mieć drugiego dziecka właśnie z tego powodu. Przy pierwszym były problemy, ale na szczęście wszystko wyszło zajebiście. Nie mam zamiaru niszczyć życia sobie, żonie i dziecku #!$%@?ąc się w niepełnosprawne potomstwo.
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: Ale to trzeba spytać większości, a nie oceniać na podstawie pojedynczych przypadków. W wielu krajach zachodu jest aborcja na życzenie, a kobiety jakoś magicznie nie rodzą masowo dzieci.
  • Odpowiedz
@neuronstock: to jest dopiero mistrzowskie #!$%@?. Nawet gdyby aborcja była dozwolona do 18 miesiąca ciąży a mieszkania były rozdawane za darmo to dzisiejsza młodzież dzieci mieć nie będzie chciała, bo jest tak zaprogramowana i zepsuta
  • Odpowiedz
@JamaloV8: To spytaj. U mnie sytuacja taka sama jak z @wcfilmowe. Nie trzeba być geniuszem żeby się domyślić że ludzie którzy ogarniają życie tak to kalkulują. Nawet patola zaczęła już to ogarniać po trochu.
  • Odpowiedz
@JamaloV8: ja nie mówię, że WSZYSCY nie chcą mieć dzieci z tego powodu, bo to po prostu nieprawda. Odbijam po prostu twoje bzdury, że to bajki, bo serio ludzie o tym myślą. Wg mnie, dotyczy to bardziej tych, którzy już jedno dziecko mają i przeżyli jakieś komplikacje w ciąży lub mieli podejrzenie problemów z płodem, bo po prostu doświadczyli tego.
Natomiast moim zdaniem ogólna niechęć do zostania rodzicem to po prostu
  • Odpowiedz