Wpis z mikrobloga

@MxS89 jestem psiarzem i dodalbym jeszcze smarowanie ryja właścicieli gównem ich psów, po których nie posprzątali.


@RaVo: O to to.
Nic człowieka tak nie wk*rwia jak kiedy wchodzisz na trawnik żeby posprzątać po swoim psie i wdeptujesz w gówno innego psa, bo jakaś urwa bez godności nie posprzątała po swoim psie.

Zawsze jak widzę jakiegoś ludzkiego śmiecia, który nie sprzątnie po swoim psie to mimo, że wewnątrz aż się gotuję i
Statystycznie wielokrotnie bardziej prawdopodobne jest że spotkany na ulicy Polak cię zabije, niż że zrobi to spotkany pitbull.


@Hrjk: próbujesz tutaj poważnie zaproponować, że odsetek niebezpiecznych Polaków jest wyższy, niż niebezpiecznych pitbulli? Jestem bardzo ciekaw jakichkolwiek danych to potwierdzających, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że takie nie istnieją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mamabijeatataniezyje @mamabijeatataniezyje

@WielkiNos: ostatnio pod postem o tym, że kobiecie zdechł pies, bo zjadł gdzieś w parku kiełbasę z pinezkami, napisałem komentarz, że gdyby nie latał gdzie chce i miał kaganiec, to by żył. Baba odpisała mi: NIE WIDZISZ, ŻE NAPISAŁA, ŻE POSZŁA DO PARKU POBAWIĆ SIĘ Z PSEM PIŁKĄ W APORTOWANIE? JAK MIAŁ TO ROBIĆ W KAGAŃCU?


O #!$%@?, wykolejeniec z tych co mowi ze to kobiety wina ze zostala
@Hrjk: ale jakie dane? Że ataków pitbulla w USA jest mniej niż ataków Polaka w Polsce? Bo wiesz, że żeby mieć rzetelną statystykę, to musiałbyś wiedzieć jaki % pitbulli w ciągu swojego życia kogoś atakuje na ulicy, a jaki % Polaków. Poważnie liczysz, że % Polaków będzie wyższy?
@MxS89 powiedz mi, ze nie masz pojecia o psach nie mowiac mi o tym. Nie mam pewnosci, ze mnie pies nie uzre tak samo jak nie mam pewnosci, ze mi ktos nie sprzeda kosy pod zebra. To w gestii rodzicow jest nauczyc dzieci zeby nie podchodzily i nie glaskaly obcych psow zwlaszcza bez pytania, tak samo jak tego, zeby nie wbiegaly na ulice bez upewnienia sie czy nic nie jedzie. A opaske
Polski mężczyzną zabija 6x częściej niż pitbull


@Hrjk: już tyle o tym napisałeś, że możesz równie dobrze wrzucić statystyki na których bazowałeś, żeby zaspokoić wszystkich ciekawość
@ZielonyRozpustnik: Jest różnica pomiędzy człowiekiem, a psem. I widać, ze Ty jej nie rozróżniasz. I właśnie o tym pisałem. Największym idiotyzmem jest porównywanie 1:1 psa do człowieka. G prawda nie tylko u weterynarza stosuje się opaski sam przed chwila mijałem psa (doga niemieckiego) z opaską na pysku, więc mi tutaj nie pitol. Wydaje mi się, że nie ma co z Tobą polemizować, bo tacy jak Ty nie rozróżniają zwierzęcia od człowieka.
@MxS89: nie większe psy, a agresywne psy i już takie wymogi istnieją, tylko durni ludzie się do nich nie stosują. Najczęściej to małe psy są agresywne i nie są szkolone przez właścicieli, bo „to mały piesek” i do tego najczęściej puszczane są bez smyczy. Sam często mam ochotę sprzedać kopa takim małym ujadaczom jak rzucają się na mojego psa. Ostatnio pies mojej mamy został ugryziony przez buldoga francuskiego (bo taka moda
@mamabijeatataniezyje nie, pies zdechl bo jakis kretyn rozrzucil „zatrute” jedzenie w oczywistym celu. Jak dziecko zaginie w wyniku porwania to jest to wina porywacza a nie rodzicow czy samego dziecka

@MxS89 no jest ale w tym aspekcie i jednemu i drugiemu moze losowo cos #!$%@? i historia zna takie przypadki. To chyba Ty porownujesz 1:1 psa do czlowieka proponujac psu opaske na pysk. I wytlumacz mi czego dowodzi to, ze widziales psa
@kicisan otoz to! Mam klatke obok sasiadow takich lekkie pato, mieli niewychowanego psa ale zdech ze starosci to se teraz dwa kolejne wzieli xD jakis czas temu wychodzilem ze swoim goldenem na wieczorna dwojke a tu biegna w strone mojego psa dwa szczekajace ksztalty to pierwsze co mi przyszlo do glowy i co zrobilem to sie zamachnalem noga, psy odbiegly bo by dostaly z kopa. Dopiero po tym zobaczylem ze to te