Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@MakaronowyStwor: nie pamieta ale pamieta uczucie ze cos ja ciśnie w srodku nosa tam gdzie cieli i to bardzo bolalo. Ogolnie tez byla zalamana i myslala ze cos #!$%@?. Lecialy jej brazowe skrzepy z nosa z krwia. Takze podobnie jak Tobie. Moze skontaktuj sie z jakims laryngologiem jeszcze ale mysle ze bedzie dobrze. Niestety taki urok tego zabiegu, ze lekko sie tego nie orzechodzi.
@MakaronowyStwor: moim zdaniem to niezbyt tak powinno wyglądać i jedź z dziadami. Co prawda miałem robioną przegrodę kilka ładnych lat temu, ale nie przypominam sobie, żebym w ogóle miał takie problemy jak opisujesz - ani zatkanej non stop dziurki, ani jakiegokolwiek bólu zatok.
@MakaronowyStwor Mialem robione wszystko dookoła w nosie tylko nie przegrodę. Pełna drożność to zaczęła mi wracać po miesiącu okołu. Odciągaj sobie nos małą gruszka dla dzieci, na ból bierz przeciwbólowe (mi najlepiej pomagał Ketonal 100 w czopkach "profenid", ale trzeba uważać z ketonalem). I najważniejsze, nawilżający spray do nosa żeby to wszystko schodziło i się zaczynało udrażniać. Ja używałem "rinopanteina". Może Ci też "śmierdzieć" z nosa jak zacznie się udrażniać, miałem dwie
@MakaronowyStwor to sobie poczytaj o operacji debilu bo jak cię inaczej nazwać jak poddałeś się zabiegowi a nie wiesz z czym się wiąże i już oczerniasz szpital xd objawy w ciągu roku powinny ustąpić - okres powrotu do zdrowia jest długi. sporo ludzi pół roku po operacji dopiero odzyskuje drugą dziurkę. u mnie to zajęło ponad miesiąc i po 7 miesiącach jest git
@a-l_d:

w ciągu roku powinny ustąpić

XDD ty tak serio?

Tak, to że jest obrzek śluzówki to wiem i nie mam z tym problemu. Gorzej że mi juz łeb rozsadza z bólu i ten śluz jest cały żółty, jakby się wdarło zapalenie zatok.
to sobie poczytaj o operacji debilu bo jak cię inaczej nazwać jak poddałeś się zabiegowi a nie wiesz z czym się wiąże i już oczerniasz szpital xd objawy w ciągu roku powinny ustąpić - okres powrotu do zdrowia jest długi. sporo ludzi pół roku po operacji dopiero odzyskuje drugą dziurkę. u mnie to zajęło ponad miesiąc i po 7 miesiącach jest git


@a-l_d: zabawne, bo 3 tygodnie temu miałem robioną septoplastykę,
@Ra-V-ek: aaaa i warto nadmienić że ani mi nie spuchła morda, i ani przez jeden dzień nie czułem bólu (aczkolwiek na podstawie opowiadań ziomeczków którzy mieli to robione, wiem że może boleć przez jakś tydzień po zabiegu).