Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 6
@Vetinari: no a temat nie jest wygaszany od czasu zgłoszenia potrzeby przeniesienia elektrowni przez lokalne władze? Specjalnie nie pisałem o CPK czy innym partyjnym pomyśle z czasów słusznie minionych, żeby nie odezwał się zaraz jakiś cymbał od „MATECKI” ale i tak ten wyżej się znalazł
  • Odpowiedz
@slkt: Przecież ostatnio były rozmowy z francuzami o kolejnej elektrowni. Więc dawaj to źródło, zamiast zadawać dodatkowe pytania.

Poza tym proszę też o podpisaną ustawę z dopłatami, które już "wjechały" do developerów, bo jakoś mam wrażenie, że prawda w Twoim wpisie to towar deficytowy.

Nawet nazwiska tego przestępcy z BMW nie napisałeś poprawnie.
  • Odpowiedz
@slkt:

od czasu zgłoszenia potrzeby przeniesienia elektrowni przez lokalne władze?

Na co im Warszawa odpowiedziała, żeby sobie wsadzili te potrzeby przeniesienia i takich planów nie ma.
  • Odpowiedz
@slkt:

no a temat nie jest wygaszany od czasu zgłoszenia potrzeby przeniesienia elektrowni przez lokalne władze? Specjalnie nie pisałem o CPK czy innym partyjnym pomyśle z czasów słusznie minionych, żeby nie odezwał się zaraz jakiś cymbał od „MATECKI” ale i tak ten wyżej się znalazł

sprytnie mnie nie zawołałeś żebym nie mógł się odnieść do twoich rewelacji - otóż te lokalne władze zostały #!$%@? przez władze centralne, które zapewniły że EJ
  • Odpowiedz
@CamusVevo: ja sie odniose. Tusku do nich zadzwonil i powiedział - Panowie tak sie nie robi, to jest zbyt jawne. Trzeba po prostu opozniac w niekonczonosc, tak jak 4 przetargi na audyt z CPK bez roztrzygniecia. Z wiatrakami tez probowali przepchac ze turbiny maja byc nie mlodsze niz 4 lata zeby pchac uzuwane z Niemiec, ale to bylo zbyt jawne bo pis zaczal to ostro dmuchac. Generalni Tusku nie spelniajac 93%
  • Odpowiedz
@koojon: słupki poparcia polityka lokalnego dzięki poparciu NIMBY; jest pełno osób które chce mieć EJ w Polsce ale nie chce mieć jej koło siebie (od razu zaznaczę zanim będziesz próbował zmienić temat - nie jestem jedną z takich osób)
  • Odpowiedz