Wpis z mikrobloga

Mała prośba do wszystkich, którym los zwierzaków nie jest obojętny. Jeśli ktoś ma taką możliwość, zachęcam do wsparcia Stowarzyszenia "Kotełkowa drużyna" z #bielskobiala . Zwróciłem się do nich jakiś czas temu z poradę, jak złapać nieoswojonego kota z chorą, poraninoną, a co najgorsze, niegojąca się łapką, który pojawił się w okolicy mojego domu. Pani Iwona z drużyny, nie dość że bez proszenia się przyjechała do mnie ze specjalną klatką do takich właśnie zadań, to jeszcze zajęła się małym pacjentem i to bardzo kompleksowo. Dzisiaj miałem wielką przyjemność odwiedzić stowarzyszenie i zobaczyć na własne oczy jak wspaniałą pracę Ci ludzie wykonują. Jest tam mnóstwo do niedawna bezdomnych, chorych kociaków, którym stworzono prawdziwy azyl. To wzruszające, że są jeszcze na tym świecie ludzie o tak złotych sercach.

Link do FB:
link do strony:

Z góry dziękuję i kłaniam się nisko chętnym pomóc.

#pomagajzwykopem #koty #zwierzaczki
Andrzej_K - Mała prośba do wszystkich, którym los zwierzaków nie jest obojętny. Jeśli...

źródło: 278855418_164950059257418_3615167351126566633_n

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
@Andrzej_K: W BB działa jeszcze jedna organizacja, która jest znana w całym regionie i którą warto wspierać - Mysikrólik. Ratują dzikie zwierzęta, leczą, rehabilitują i przygotowują do powrotu na łono natury.
  • Odpowiedz