Wpis z mikrobloga

Uwaga mocne!!!
Związek z Milfem Amerykanką to nad związek.
Na 5 lat które będą w sierpniu na 400-500 spotkań to tylko że dwa razy się nie bzykaliśmy, ale lodzika i tak zrobiła.
Zawsze chętna, uśmiechnięta, zadbana,w seksownej bikini , wyćwiczona,zero fochów, no może raz na kilka godzin jak na wakacjach jej kawy w Portugalii nie przyniosłem z rana do hotelu,bo mi się zapomniało.

Chcesz na rower pojeździć,kajakami, hiking, opalanie nago na łące i bzykanko, na wszystko tak, nawet obiadki przynosi ciepłe i zdrowe. Tylko na spacery w deszczu i zimnie była na nie, ale się przekonała w końcu.

A jak tam pOlki? Fochy, shit testy, dramy, w tanich dresach rozciągniętych, seks to rzadko lub i tak jak z kłodą, lodzika też nie zrobi sama z siebie tak że trzeba aż odrywać od śmigła xddd

pOlki dziękuję za niedanie mi doopy.

#zwiazki #milf #milfboners #przemyslenia #seks #chadowezycie #oswiadczenie #takaprawda #bekazpodludzi #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
#przemyslenia
  • 19
  • Odpowiedz
@adamsowaanon to pociupciaj się z tą milf i nie hejtuj na Polki. To że parę osób Cię nie chciało może mieć kilka przyczyn, a może łatwiej Ci jest gadać o swoich uczuciach po angielsku, dlatego z Polkami Ci trudniej rozwijać sensowną relację
  • Odpowiedz
  • 3
to pociupciaj się z tą milf i nie hejtuj na Polki. To że parę osób Cię nie chciało może mieć kilka przyczyn, a może łatwiej Ci jest gadać o swoich uczuciach po angielsku, dlatego z Polkami Ci trudniej rozwijać sensowną relację


@kabotyno: ja nie jestem tak odklejony jak polki, szczególnie te w UK,
Ale to jest niestety przepaść co stare kukoldy zrobiły z tymi kobietami, jak je wychowały z PRLu.
I
  • Odpowiedz
  • 0
moze byc mordo, milego uzywania


@bartd: dziękuje za mnie i milfa

ale taguj #pasta


@oscarus: nic z tych rzeczy, opisuję swoje doświadczenia po prostu

no 30 na klatę weźmiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kotouak: brałem 90kg na klatę, w tamtym okresie, dodatkowo mam ręce do tyłu wyciągnięte i bez pompy bo całe dnie hiking w górach i potem na plaży odpoczynek
  • Odpowiedz
w tanich dresach rozciągniętych


@adamsowaanon: Idealnie opisałeś moja była dziewczynę, co do pracy chodziła w sukieneczkach i szpilkach, a w domu zakładała dresy, niczym żywcem ściągnięte z bezdomnego xd

I o ile aż się chciało po nią do pracy jeździć, to później w domu wolałem się kotem bawić xd
  • Odpowiedz