Wpis z mikrobloga

  • 5
Trzeba być jebniętym by iść na wybory i głosować na partyjny ściek. Podziękuję, w dupie mam moją okolicę, prędzej się wyprowadzę niż zagłosuję na osobę co jedynie potrafi się pochwalić partią
  • Odpowiedz
@RepublikaFederalnaNiemiec: miałem nie iść, ale no nic, pójdę chociaż ten jeden raz na te samorządowe. Słuchałem jakiejś debaty na prezydenta to najlepiej jakiś stary dziad gadał, stary kombinator. jedyny odpowiadał na pytania... Głosy poszły na... Opcje przychylna władzy krajowej. W sytuacji jak masz ciągle programy rządowych dofinansowań a PO tego nie ukróci, to tak to będzie wyglądało...
  • Odpowiedz
to jest jakies kompletne nieporozumienie ze ludzie z jedynek nie maja twittera


@EdmondDantes
No niestety wielu radnych to zwykli ludzie co startują bo się wkurzyli, że w ich okolicy źle się dzieje. Nie mają przeszkolenia PRowego, nikt im nie mówi jak się mają lansować. Co więcej jak im ktoś mówi aby zajęli się i ternetami to oni wola dzwonić do służb drogowych aby odśnieżyli jakąś ulicę czy pisać interpelację w sprawie remontu
  • Odpowiedz
@ipkis123: Twittera nie widzę sensu, ale w sumie zamiast marnować kasę na tony ulotek i innych śmieci, nikomu niepotrzebnych (bo tam nigdy nie ma nic poza mordą) - to zrobiliby małą stronę z info co zrobili do tej pory i jakie mają plany/pomysły/poglądy na okolice.

Jakby mi ktoś napisał, że to właśnie on pilnuje bym miał odśnieżoną drogę w okolicy i bym mógł to zweryfikować - miałby szansę na mój głos.
  • Odpowiedz
@RepublikaFederalnaNiemiec: Skoro interesujesz się wyborami to zakładam, że jesteś pełnoletni i przez tyle lat życia nie nauczyłeś się, że programy wyborcze to #!$%@? wała?
Przecież podczas kampanii mogą mówić, że paliwo będzie po 5,19 zł i co z tego? Dopóki politycy nie będą rozliczani ze swoich programów to są one do #!$%@?.
  • Odpowiedz