Wpis z mikrobloga

@noobek Myślisz, że ktoś się tym przejmie? Liczą się głosy ważne, głosy ważne nikogo nie obchodzą, bo przecież nie mają żadnego znaczenia.
@pedal7: jasne, że w skali kraju ma to niewielkie znaczenie (jak jeden głos), jednocześnie, gdyby więcej ludzi tak zrobiło jest to widoczne i niektóre bardziej "ambitne" analizy wyników próbują także ten wynik nieważnych głosów interpretować (widziałem coś takiego kiedyś np. na stronie klubu jagiellońskiego). Ostatecznie wszystko się sprowadza do tego, jak bardzo wierzysz w siłę/znaczenie swojego głosu
@ipkis123: ja się jeszcze czuje jako "młody", chciałem prześwietlić kandydatów teraz no i się odbiłem od, nawet nie wiem czego. Wielu z nich kojarzę mordy, bo się nielegalnie porozwieszali na moim osiedlu (pytałem zarządcę czy ktokolwiek ma zgodę, usuwali, pojawiały się nowe... I tak w kółko) i wrzucali mi śmieci do skrzynki. Jeden kandydat nawet rozesłał smsy na numery pozyskane cholera wie w jaki sposób (mam nadzieję, że uda mi się
@RepublikaFederalnaNiemiec: ja też nie byłem na wyborach, mogłem pójść zagłosowalac na burmistrza który ma już ostatnia kadencję a już pełni ta funkcje przez 26 lat Ostatnie 5 lat hehe ale wiem że wygra Reszty nie znałem, po robocie nie miałem nawet siły.
dziwne, u mnie każdy kandydat na burmistrza ma facebooka


@K-S-: U mnie mają, ale co z tego, skoro ich profile są praktycznie puste, z czego jeden zdaje się, że założył swój profil jakoś przed wyborami. PiS nie startował u mnie jawnie, tak samo KO i cumpromitacja, ale nie dowiesz się z jakiego oni są ugrupowania na podstawie danych z internetu. Niektórzy mają opisane na swoich plakatach, ale większość nie. Kandydaci i