Wpis z mikrobloga

Dobrało nas w parę, ona lekarka 29lvl, ja kołchoźnik 33lvl. Ona zdjęcia z wakacji, Paryż, Grecja, narty we Włoszech a ja ledwo co wyjechałem na wakacje do Krakowa na 3 dni. Jak to zrobić żeby było między nami jednak fajnie w perspektywie czasu bo rozmawia nam się super ale chyba jest ta różnica klas, którą ona może nie zaakceptować. Czy kobietę może zainteresować mężczyzna co mniej zarabia? Dlaczego to się tak utarło że to ja mam mieć kasiore...
#tinder #randkujzwykopem #logikarozowychpaskow
  • 144
  • Odpowiedz
Może brak partnera przykrywany jest masowymi wyjazdami i babka wolałaby nawet mniej wyjeżdżać albo w tańsze miejsca


@Tytanowy_Lucjan: co to za dziwny cope "ech, zawsze marzyłam, żeby pojechać do mielna raz na dwa lata, zamiast w europę co kwartał (,), może z tym miraskiem uda mi się spełnić marzenie..."

No i poznaj jej znajomych na wspólnej kolacji. Szybko zrozumiesz, że to nie ma szans się udać.


@
  • Odpowiedz
  • 4
co to za dziwny cope "ech, zawsze marzyłam, żeby pojechać do mielna raz na dwa lata, zamiast w europę co kwartał (,), może z tym miraskiem uda mi się spełnić marzenie..."


@Cadfael Przesadzasz w drugą stronę. Tańszy wyjazd to może już być w rumunskie góry zamiast do Francji.
  • Odpowiedz
@olsnienie nie pchaj sie w to miras, twoja wartość w jej oczach jest żadna. Jak masz kawał bydlaka to się toba chwile pobawi i znajdzie następnego. I to żadna złośliwość, tylko zwykła drabina społeczna.

Masz tyle singielek ~25 lat na rynku, gołodupców po studiach. Dla takiej jako kołchoźnik będziesz ogarnietym i ciekawym facetem, na ktorego nie będzie patrzeć z góry. Po co sie pchasz w lekarki, co wyżej srają niż dupę mają
  • Odpowiedz
  • 7
no można, tylko po co


@Cadfael Cudowny kraj, dużo zabytków, stosunkowo niewiele turystów- bawiłem się znacznie lepiej niż w krajach zachodniej Europy. Podobnie jak w wielu innych na wschodzie, więc nie zrażaj OP-a, bo niekoniecznie tylko drogie państwa zachodnie się liczą. Zależy kto ma jak otwartą głowę.
  • Odpowiedz
@olsnienie miałem tak ze swoją żoną. Ona programistka, a ja dostalem 1 prace w it, kompletnie zielony, pensja minimalna. Przyszłą żone to nie zniechęciło. Badz sobą i na razie nie mysl o tym. Potem szukaj takich prac ktore podniosa twoj status. Kobiety inwestuja czas rownież w perspektywicznych gości.
  • Odpowiedz
@olsnienie: znajoma pediatra ma męża bezrobotnego. Sama #!$%@? po 300 h na miesiąc więc chłop się zajmuje domem. A w wolnym czasie zajmuje się swoim hobby za które ona płaci XD. Bardzo udane małżeństwo.
  • Odpowiedz
Czasem zdarzają się przypadki że kobieta z wyższych sfer zainteresuje się takim ludzkim śmieciem. Tak jak jest np w moim przypadku od 10 lat. Ale niestety jeżeli się jej nie dorówna to taka bajka szybko się skończy.


@DarkZizi: w jakim sensie jej dorównałeś?
  • Odpowiedz
Cudowny kraj, dużo zabytków, stosunkowo niewiele turystów- bawiłem się znacznie lepiej niż w krajach zachodniej Europy.


@BenAli: no to ty. nic nie stoi na przeszkodzie, żeby laska wybierała tańsze lokalizacje, a wybiera droższe. op jak widać nie ma żadnego doświadczenia w podróżach. jak ją przekona do rumunii? BO TANIO?
  • Odpowiedz