Wpis z mikrobloga

@naganiaczherculesa: ale wytknięcie braku smyczy jest akurat słuszne. Z pierwotnego opisu nie wynikało, że to nie jest jego pies.
Psiarze to stan umysłu, a żeby było śmieszniej, to nie rozumieją, że jak pies nie ma smyczy to może pobiec w każdej chwili gdziekolwiek, wpaść po auto, być #!$%@? przez inne psy, pogryźć dziecko itd. No ale ich Puszek nie gryzie i się słucha, wiec nie ma problemu.
U manie w bloku
@hdeck kiedyś byłem nad jeziorem w górach. Przyszedł do mnie bezpański kundelek to pogłaskałem 30 sekund i tyle.
Typ uznał już że jest mój i łaził za mną ciągle.
Jak wracaliśmy z dziewczyną to specjalnie szliśmy przez cmentarz żeby zamknąć za sobą bramę i nie pozwolić mu przejść xD

Piszczał, szczekał, a później znalazł dziurę w płocie i nas dogonił, przeszedł za nami całą wieś i dalej był problem jak typa odgonić
To jest kwintesencja polskości


@Cadore: pamiętam jak za dzieciora oglądałem chińską bajkę initial D i miałem gigantyczny dysonans poznawczy bo tam często, podczas wyścigów przeciwko głównemu bohaterowi, przeciwnicy rzucali do siebie teksty w stylu: "nareszcie godny przeciwnik, ktoś kto może mi dorównać", "jestem szczęśliwy że mogę się z nim zmierzyć", "jest dobry, będzie mi ciężko, ale się cieszę".
Podczas gdy w polszy by było "no co za gnój", "#!$%@?, na pewno
  • 0
To jest kwintesencja polskości


@Cadore:

to jest #!$%@? kwintesencja wykopu:

- robisz coś

- przyjeb się o cokolwiek byle by się #!$%@? bo robisz to źle


@naganiaczherculesa: Polecam pożyć trochę za granicą (nie tylko turystycznie). Jeszcze będziecie tęsknić za Polską. #!$%@? są na całym świecie.