Wpis z mikrobloga

@SaintWykopek wczoraj miałem sytuację z pewnym alkusem o którym pisałem kilka dni temu, #!$%@? szukał atencji. I ma takiego szczura, agresywny broni tego typa, chłop leży chcesz pomóc a tu kundel atakuje

  • Odpowiedz
@Cadore tak bo #!$%@? jedynie ludzie narodowości Polskiej tacy są. A za granicą jest to #!$%@? nie do pomyślenia xd. Weź wyjedź chociaż na urlop za granicę gdziekolwiek. Albo naucz się angielskiego i posiedź trochę na reddicie czy innych anglojęzycznych agregatach treści xd
  • Odpowiedz
@naganiaczherculesa: ale wytknięcie braku smyczy jest akurat słuszne. Z pierwotnego opisu nie wynikało, że to nie jest jego pies.
Psiarze to stan umysłu, a żeby było śmieszniej, to nie rozumieją, że jak pies nie ma smyczy to może pobiec w każdej chwili gdziekolwiek, wpaść po auto, być #!$%@? przez inne psy, pogryźć dziecko itd. No ale ich Puszek nie gryzie i się słucha, wiec nie ma problemu.
U manie w bloku
  • Odpowiedz
@hdeck kiedyś byłem nad jeziorem w górach. Przyszedł do mnie bezpański kundelek to pogłaskałem 30 sekund i tyle.
Typ uznał już że jest mój i łaził za mną ciągle.
Jak wracaliśmy z dziewczyną to specjalnie szliśmy przez cmentarz żeby zamknąć za sobą bramę i nie pozwolić mu przejść xD

Piszczał, szczekał, a później znalazł dziurę w płocie i nas dogonił, przeszedł za nami całą wieś i dalej był problem jak typa odgonić
  • Odpowiedz
@FrasierCrane no nie wiem, ja tam ten wpis zrozumiałem od razu, że ten pies się do niego przypaletal. Zresztą, ostatnio sam tak miałem, że przez jakieś 20 minut szły za mną dwa psy, które komuś uciekły.
  • Odpowiedz
To jest kwintesencja polskości


@Cadore: pamiętam jak za dzieciora oglądałem chińską bajkę initial D i miałem gigantyczny dysonans poznawczy bo tam często, podczas wyścigów przeciwko głównemu bohaterowi, przeciwnicy rzucali do siebie teksty w stylu: "nareszcie godny przeciwnik, ktoś kto może mi dorównać", "jestem szczęśliwy że mogę się z nim zmierzyć", "jest dobry, będzie mi ciężko, ale się cieszę".
Podczas gdy w polszy by było "no co za gnój", "#!$%@?, na pewno
  • Odpowiedz
To jest kwintesencja polskości


@Cadore:

to jest #!$%@? kwintesencja wykopu:

- robisz coś

- przyjeb się o cokolwiek byle by się #!$%@? bo robisz to źle


@naganiaczherculesa: Polecam pożyć trochę za granicą (nie tylko turystycznie). Jeszcze będziecie tęsknić za Polską. #!$%@? są na całym świecie.
  • Odpowiedz