Wpis z mikrobloga

Ale akcja! Jakiś chłystek przyniósł sobie kolekcję sprejów i rozpoczął dumne niszczenie elewacji na skateparku. Do malującego wandala podeszło chwilę później dwóch mężczyzn i powiedziało "Odłóż ten sprej, policja" na co młodzieniec krzyknął "akurat!" i psiknął pierwszemu sprejem w oczy. To spowodowało eskalację sytuacji i szarpaninę w której... młodzieniec WYCIAGNĄŁ KASTET. Miał jednak pecha bo dwójka mężczyzn faktycznie okazała się policjantami bez munduru i teraz młody leży skuty. No to cyk! - napaść na funkcjonariusza z użyciem broni białej.
Co najlepsze, gdy policjant spytał się go o wiek to odparł że "wczoraj skończył 15". o lol... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mnóstwo ludzi na placu zabaw ale znajdują się - odgonieni - po drugiej stronie.
#hehszki #policja #afera #ciekawostki #deskorolka #dzieci #patologiazmiasta #krakow #barbie
Bunch - Ale akcja! Jakiś chłystek przyniósł sobie kolekcję sprejów i rozpoczął dumne ...

źródło: kurde-jednak-faktycznie

Pobierz
  • 170
@Bunch: Ja to się w sumie nie dziwie, że miał ten kastet.... Sam ostatnio myślałem, czy takiego nie nosić. Patusy są wszędzie, idziesz spokojnie a dzbany #!$%@? szukają zaczepki, chociaż nawet często nie #!$%@?, po prostu chcą komuś #!$%@?ć i okraść, bo mogą. Inna sprawa, że barani łeb wyciąga kastet na każdego, kto się nawinie....
@RaciczkaEntertainment: to jest j33bany mit ktory powtarzaja łby takie jak wy, jestem z pokolenia lat 90 i jak patusy wyjechaly do uni po 2000 roku Polska to inny kraj, poprostu naglasnia się wiecej rzeczy bo ludzie nagrywaja to telefonami. w latach 90 jak nastolatka ktos skroil cyz nawet pobil po drodze do domu nikt nie dawal j3bania o to dopuki nie było trupa. codziennoscia bylo ze gdzies nie mozna przejsc bo
@Frezeek: no akurat co jak co skateparki chyba moga byc malowane- skoro infrastruktura jest i moze polaczyc dwa hobby to co w tym zlego?(chyba ze pisal kto jest donosicielem). to lepiej ma iśc na pociągi czy może wybudować sobie ściane do malowania?
twórzym miejsca gdzie beda mogli malowac a PRZYNAJMNIEJ czesc nie bedzie probowala robic tego gdzie indziej. wiadomo nie wszyscy ale redukujmy szkody skoro zjawiska nie da sie wyplemić
Bohaterskie skucie jakiegoś gnoja. Nieważne że zasłużone, tylko tyle potrafi policja? Skuć gnojka co robił grafiti i prysnął w ryj dwum typkom którzy mówią o sobie że policja? Żenada. Są ważniejsze problemy a działania nadal zero. Powinni takich łapać 10 dziennie a po południu jednego dilera i sutenera za łeb w radiowozie.
@Bunch: No debil. Natomiast policjanci po cywilnemu nie wiem czemu ale najczęściej wyglądają jak patusy których łapią.


@Darth_Gohan: w sumie to akurat dobrze. Lepiej się wtapiają w tłum (σ ͜ʖσ)
@Bunch: Bardzo dobrze pajacowi

Słuszna uwaga, same kajdanki to ja sobie w sex-shopie mogę kupić


Racja, oni też nieprofesjonalnie zaczęli interwencję.
Kiedyś z kumplami mieliśmy podobną sytuację, siedzimy sobie nocą na murku pijemy browary i podchodzi jakichś dwóch typów w kapturach - no absolutnie to nie wzbudza #!$%@? podejrzeń - się dziwnie patrzą to zaczynamy już się pytać o #!$%@? im chodzi, kumpel popchnął jednego z nich i nagle tym się
@mecenassrenas: a co to ma znaczenie czy Policja czy nie jak już popełniał wykroczenie i nadal je kontynuował? Ponadto jeszcze zaatakował Policjanta sprejem. Nie ma co bronić bandyty. Powinien odpracować pół roku na państwo np. zbierając śmieci lub sprzątając chodniki to może zmądrzeje. I bardzo dobrze, że trafił na policjanta który go zatrzymał bo skoro tak wyglądało zachowanie gdy tego nie był pewny to szkoda by było pokrzywdzonej osoby postronnej próbującej
jeśli nigdy nie katowałeś na desce i nie malowałeś murów to nigdy tego nie zrozumiesz


@Frezeek: Śmigałem na desce, w zasadzie od ponad 20-u lat już ale nie smarowałem murów jak brudas. Gdyby to nie były jakieś upośledzone bazgroły tylko fajne grafy jak chłopaki robią u mnie na osiedlu to nikt by nie miał nic przeciwko...ale jak takie beztalencia chcą tylko obsrać okolicę to wszystkich to wkoorwia.
Mój ojciec nie był jakoś nadpobudliwy ale jakoś nie mogę sobie wyobrazić jak dostaje od sąsiada informację "wie Pan, tam Anonek został skuty przez policję bo sprejował elewację a potem rzucił się z kastetem na tych panów którzy mu uwagę zwrócili" XDDD