Wpis z mikrobloga

Ale akcja! Jakiś chłystek przyniósł sobie kolekcję sprejów i rozpoczął dumne niszczenie elewacji na skateparku. Do malującego wandala podeszło chwilę później dwóch mężczyzn i powiedziało "Odłóż ten sprej, policja" na co młodzieniec krzyknął "akurat!" i psiknął pierwszemu sprejem w oczy. To spowodowało eskalację sytuacji i szarpaninę w której... młodzieniec WYCIAGNĄŁ KASTET. Miał jednak pecha bo dwójka mężczyzn faktycznie okazała się policjantami bez munduru i teraz młody leży skuty. No to cyk! - napaść na funkcjonariusza z użyciem broni białej.
Co najlepsze, gdy policjant spytał się go o wiek to odparł że "wczoraj skończył 15". o lol... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mnóstwo ludzi na placu zabaw ale znajdują się - odgonieni - po drugiej stronie.
#hehszki #policja #afera #ciekawostki #deskorolka #dzieci #patologiazmiasta #krakow #barbie
Bunch - Ale akcja! Jakiś chłystek przyniósł sobie kolekcję sprejów i rozpoczął dumne ...

źródło: kurde-jednak-faktycznie

Pobierz
  • 173
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pietruchoowy: za dzieciaka trenowałem karate z 10 lat, byłem chudy jak patyk w okularach ale wyżyłowany, przez co zawsze atakowały mnie „bully grubaski” jako łatwy cel i z reguły się wygrywałem szybkiem obaleniem. Na sali trenowałem też z dorosłymi chłopami. Więc jako osoba mająca doświadczenie, chłopy są nabite, więc mają kontakt z aktywnością fizyczną, przy tej różnicy mas, sprawną osobę można rozwalić tylko jak ma zerową technikę i zrobi głupi
  • Odpowiedz
@Bunch: ale on gryzolił po jakiś nieużytkach pustostanach niemieszkalnych więc moim zdaniem nie powinno być za to kary. Tak samo jakieś stare kamienie czy porozlatywane rudery w lesie w których nikt nie mieszka od lat to chyba można spejować
  • Odpowiedz
@Bunch: Trochę absurdalne, aby zatrzymywać kogoś za sprayowanie skate parku. Do tego on jest. Jeśli nie używa sprayu na powierzchni do jeżdżenia, to jest to element tej subkultury.
  • Odpowiedz
co do kastetu sam sie nie dziwie bo nie mozna w tym kraju czuc sie bezpiecznie przy policjantach


@Frezeek: więc logicznym posunięciem jest wybranie narzędzia, które robi ci przypał samym faktem, że je masz xD
  • Odpowiedz
@enzojabol:

Jeśli to by nie był policjant to by nie było problemu?


Zmienai to dużo, napaść na funkcjonariusza to inny paragraf. Jesli nie pokazał odznaki to nie przyklepią mu napaści na funkcjonarisuza. Obywatel musi mieć wiedzę, że ma do czynienia z policjantem.
  • Odpowiedz
Własnie fakt tego kastetu mnie tu totalnie zadziwia. I to jeszcze w tak młodym wieku.


@Bunch: albo wywodzi się z grubej patoli, albo z "elitarnej" patoli na zasadzie banan z bardzo bogatej rodziny, gdzie ma syndrom boga "nic mi nie zrobicie bo tata jest xyz".
  • Odpowiedz