Wpis z mikrobloga

Ale akcja! Jakiś chłystek przyniósł sobie kolekcję sprejów i rozpoczął dumne niszczenie elewacji na skateparku. Do malującego wandala podeszło chwilę później dwóch mężczyzn i powiedziało "Odłóż ten sprej, policja" na co młodzieniec krzyknął "akurat!" i psiknął pierwszemu sprejem w oczy. To spowodowało eskalację sytuacji i szarpaninę w której... młodzieniec WYCIAGNĄŁ KASTET. Miał jednak pecha bo dwójka mężczyzn faktycznie okazała się policjantami bez munduru i teraz młody leży skuty. No to cyk! - napaść na funkcjonariusza z użyciem broni białej.
Co najlepsze, gdy policjant spytał się go o wiek to odparł że "wczoraj skończył 15". o lol... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mnóstwo ludzi na placu zabaw ale znajdują się - odgonieni - po drugiej stronie.
#hehszki #policja #afera #ciekawostki #deskorolka #dzieci #patologiazmiasta #krakow #barbie
Bunch - Ale akcja! Jakiś chłystek przyniósł sobie kolekcję sprejów i rozpoczął dumne ...

źródło: kurde-jednak-faktycznie

Pobierz
  • 170
  • Odpowiedz
@Bunch: Czekaj, czyli podochodzi do mnie randomowy typ, mowi ze jest z policji bez zadnego legitymowania się a jak w to nie uwierzę i go oleje to mam kłopoty?xd
  • Odpowiedz
  • 0
@Bunch

Akurat skatepark to jedno z bardzo niewielu miejsc gdzie graffiti pasują. Zajmijcie się tymi co po elewacjach bloków mażą
  • Odpowiedz
Tylko jedno mnie zastanawia. Niszczenie elewacji skejtparku? To miejsce od zawsze kojarzy się z tym i wg. mnie jest po właśnie po to aby miało jakieś "wrzuty" sprejem.
  • Odpowiedz
Czekaj, czyli podochodzi do mnie randomowy typ, mowi ze jest z policji bez zadnego legitymowania się a jak w to nie uwierzę i go oleje to mam kłopoty?xd


@Ja_nusz: nie popełniasz przestępstwo i nawet randomowy obywatel może ci zwrócić uwagę, wiadomo, patusy tego nie ogarniają
  • Odpowiedz
  • 1
skoro tak wyglądało zachowanie gdy tego nie był pewny to szkoda by było pokrzywdzonej osoby postronnej próbującej zwrócić uwagę chuliganowi...


@Anadros: Prawda, że tak? Skoro na zwykłego cywila zareagowałby agresją i jeszcze mógł dokonać uszczerbku na jego zdrowiu to przynajmniej trafiła kosa na kamień
  • Odpowiedz