Wpis z mikrobloga

Masakra, historię Igi poznałem przed Świętami - i urzekła mnie ta wola i chęć życia mimo tak wielu przeszkód. Miałem nadzieję że wszystko pójdzie w dobra stronę, @ignis84 przygotowywała się do operacji... Ech bardzo smutna wiadomość. (,) Mam nadzieję Iga że jesteś teraz w dużo lepszym miejscu!
  • Odpowiedz
@Frasobliwy_Galimatias: sledzilem jej wpisy i one otwieraly mi oczy na wiele spraw. Jak pisala, chocby w ostatnim, ze zdaje sobie sprawe z tego, ze sa osoby w gorszej sytuacji, to nie moglem sobie wyobrazic tego. Dla mnie jej walka i okolicznosci, w ktorych sie znalazla byly niewyobrazalne. Ciesze sie, ze potrafila znalezc radosc w swoim zyciu pomimo choroby
  • Odpowiedz
Widziałem jej wpisy, wiele osób pisało że będzie dobrze. Ja nie potrafiłem, wiedziałem w jakim kierunku to zmierza. Ech, przynajmniej już się nie męczy.
  • Odpowiedz
@Frasobliwy_Galimatias
Ehhh, jeszcze wczoraj przelewałem jej darowizny na potrzeby jej walki z chorobą a dziś okazuje się, że jej już nie ma wśród nas. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jakkolwiek źle to nie zabrzmi była dla mnie inspiracją. Wielokrotnie zastanawiałem się czytając jej wpisy jakie miałem niesamowite szczęście w życiu, że urodziłem się po prostu zdrowy.

(,)
  • Odpowiedz