Wpis z mikrobloga

@Frasobliwy_Galimatias: ostatnio trafiłem na jej wpis i postanowiłem symbolicznie wesprzeć jej walkę z choroba. Strasznie mi jej szkoda, bo zaimponowała mi swoją wola walki i uświadomiła mi, jak małe są moje problemy przy jej walce o zdrowie... człowieka nawet nie znałem a jakiś smutek ogarnął :(
  • Odpowiedz
@Frasobliwy_Galimatias Bardzo ją podziwiałem, jej wolę walki o zdrowie do samego końca. Każdy jej post był dla mnie bardzo wartościowy. Ostatnio była bardzo pozytwnie nastawiona do operacji, która miała być przecież za parę dni. Iga na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci [*]
  • Odpowiedz
@Frasobliwy_Galimatias nie śledziłem jej całej walki, ale często widywałem jej wpisy. Jeszcze nie tak dawno dodała wpis, w którym cieszyła się, że będzie miała jakąś operację, pomimo ciężkiej sytuacji biła z tego jej wpisu nadzieja ( ͡° ʖ̯ ͡°) kurde, życie czasami nie ma nad ludźmi litości...
  • Odpowiedz
@Frasobliwy_Galimatias: Jej wpisy były kompendium niewyobrażalnego dla nikogo bólu (,)
Dużo pisała także o naszej służbie zdrowia, jej patologiach i braku empatii tam gdzie powinna ona być na pierwszym miejscu.
Jeśli ktoś cierpiał za miliony to na pewno ona, i to ponad dwa lata.
  • Odpowiedz
@Frasobliwy_Galimatias: Iga w ostatnim poście pisała, że jest wiele osób, które mają gorzej od niej. Nie Iga, dawałaś radę w sytuacjach których my nawet nie śnimy w koszmarach. Życie miałaś ciężkie niech chociaż ziemia ci lekką będzie (,)
  • Odpowiedz