Wpis z mikrobloga

84 900 + 35 + 72 = 85 007

Pierwszy raz w tym sezonie całkiem na krótko i od razu humor gitówa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wjechał nowy mostek 100mm do gravela, od razu lepiej, można się wygodniej złożyć. Dźwięk drobnego szutru pod oponami mógłbym słuchać do spania xD bardzo mnie to odpręża

#rowerowyrownik #gravel
Elessar - 84 900 + 35 + 72 = 85 007

Pierwszy raz w tym sezonie całkiem na krótko i o...

źródło: caban_grvl

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
Po kiego grzyba wszyscy niemal geavelowcy muszą robić takie denne relacje . Zapisałem się ostatnio na FB na grupę dla posiadaczy gravelow - rak mózgu większy niż na grupach hrowych 🫣
  • Odpowiedz
  • 1
@federiczii chciałem redshifta, ale podwoiłbym wartość roweru, więc to byłby przerost formy nad treścią ( ͡° ͜ʖ ͡°) zdecydowałem się na Bontragera Pro 100mm z systemem Blendr
  • Odpowiedz
Jak ty możesz jeździć na takim czyś zgięty jak embrion. Kup sobie normalny rower trekkingowy, pozycja wyprostowana, szerokie wygodne siodełko, nie bolą ręce od ciężaru tułowia, nie boli kark od trzymania głowy. Do wygodnej jazdy kierownica zawsze musi być wyżej niż siodełko a nie na odwrót
  • Odpowiedz
  • 1
@federiczii: Rozmiar ramy S, wzrost 170cm. Mam krótki przekrok (78cm) a dłuższy tułów. Starałem się przenieść geometrię szosy na której jeżdżę na gravela bo czułem się zbyt ściśnięty, a dolny chwyt nie pozwalał mi się nic a nic wyciągnąć.
  • Odpowiedz