Wpis z mikrobloga

Jak chcecie dowiedzieć sie czy kobieta jest dziewicą spytajcie się jej co sądzi o tym że niektórzy meżczyźni wolą dziewice, jak poleci atak to wiadomo. Można też zadać pytanie kontrolne "co to znaczy być dziewicą?" bo lubią naginać definicje dziewictwa.
#logikarozowychpaskow
  • 123
  • Odpowiedz
@Aokx:
Dziewica (MOŻE) nie musi mieć podejście po kilku latach razem ciekawe jak by to było z innym.
Szmaciura która robila ciagle ONS, była w w dużej ilości związków - nigdy żaden ją nie zaspokoi. Mati lepiej całował, Kamil miał bydlaka, Tomek umiał się ubrać, Alex robił minety tak że wciągał prześcieradło no i jesteś Ty z jakąś 1 w miarę super mocą i tyle xD Laska się nie będzie starać
  • Odpowiedz
nie chce już w życiu być z dziewicą. Nie ma nic gorszego nic żyć ze swiadomosc, że druga osoba nie wiem co traci od życia i nie ma pewności, że jest jej ze mną dobrze.


@dcichon: widze, ze tutaj chlopski rozum wszedl za mocno, a za malo badania naukowe xD
Chocby tutaj: https://wykop.pl/link/5011593/kobiety-ktore-wyszly-za-jedynego-partnera-seksualnego-sa-bardziej-szczesliwe
https://wykop.pl/link/5057813/kobiety-z-jednym-partnerem-seksualnym-o-23-czesciej-zadowolone-z-malzenstwa
  • Odpowiedz
W sensie kobiety (nie ludzie xD) się zużywają, a faceci się nie zużywają? ;D


@johny-kalesonny: zuzywaja to zle slowo, bardziej przywiazuja. Kobieta podczas orgazmu ma wyrzut oksytocyny, to ten sam hormon, ktorego ma wiecej podczas porodu, zeby nie odrzucic potomstwa. U mezczyzn to tak nie dziala.
Generalnie im wiecej partnerow seksualnych u kobiety tym mniejsza szansa na szczescie w dlugim zwiazku/malzenstwie
  • Odpowiedz
kolega ma nie więcej jak 15 lat prawda?


@rolkapapieru: kolega jest znanym wykopowym prawakiem-przegrywem, on zawsze będzie miał mentalnie 13 lat, a jednocześnie przekonywał wszystkich wkoło, że jest tym najmądrzejszym.
  • Odpowiedz
Jak chcecie dowiedzieć sie czy kobieta jest dziewicą spytajcie się jej co sądzi o tym że niektórzy meżczyźni wolą dziewice, jak poleci atak to wiadomo. Można też zadać pytanie kontrolne "co to znaczy być dziewicą?" bo lubią naginać definicje dziewictwa.


@Aokx: stary ty masz chyba 17 lat skoro takie rzeczy cię zajmują. Ja jestem w takim wieku że jak kobieta moja rówieśniczka była by dziewica to znaczy że jest ostro #!$%@?ęta
  • Odpowiedz
@93michu93: To nawet nie chlopski rozum, a uberfikol albo zwykly cope. Jestes z laska, kochacie sie, jest wam dobrze w lozku i teraz wchodzi cuck caly na bialo, ktory udaje ze sie w takiej sytuacji martwi, ze inny facet moglby jego kobiete lepiej zerznac i jakie to straszne ze nie ma dziewczyna porownania ( ͡° ͜ʖ ͡°) No takie debilizmy to tylko na wykopie
  • Odpowiedz
@Aokx Jak chcesz sobie szukać dziewicy to od razu zapraszam na święty tag, bo to prawie niemożliwe jak one to mają na pstryknięcie palcem, a nie moge winić babki co miała chłopaka przez x lat i się z nim ruchała, ważne by nie zdradzała i robiła to tylko z osobą którą kocha/kochała. Wysoki przebieg nigdy nie jest atrakcyjny, ale popadając w drugą skrajność to nigdy się żadnej nie znajdzie.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@johny-kalesonny: Po prostu nie chcą mieć nie dziewicy bo nie chcą kobiety z której nie wiadomo co z nią ktoś wyprawiał i tyle.
@Leniek Na pewno nie tyle co Ty ruchaczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@huudyy To trzeba ją nauczyć
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@swinkapl: Nie, potrzebujesz jeszcze długość mojego interesu żeby stwierdzić czy zaspokajam kobiety?
@mpetrumnigrum Założyłeś że musisz być z rówieśniczką. Ja mógłbym być z 20 lat młodszą, byleby miała conajmniej 16 lat.
@Ozjasz_Goldberg_Mk_II Jak się wybierze młodą(przed studiami najlepiej) i przeprowadzi się jakiś dyskretny wywiad to można znaleźć dziewice.
  • Odpowiedz
@Aokx: Kolego, to nie wyścigi. Ale strzeż się bo jestes na bardzo szerokiej idealnej drodze do zostania cuckiem. Pamietaj że nawet mąż najsławniejszej dziewicy na świecie był cuckiem
  • Odpowiedz