Wpis z mikrobloga

Jak chcecie dowiedzieć sie czy kobieta jest dziewicą spytajcie się jej co sądzi o tym że niektórzy meżczyźni wolą dziewice, jak poleci atak to wiadomo. Można też zadać pytanie kontrolne "co to znaczy być dziewicą?" bo lubią naginać definicje dziewictwa.
#logikarozowychpaskow
  • 123
  • Odpowiedz
@Aokx: nie chce już w życiu być z dziewicą. Nie ma nic gorszego nic żyć ze swiadomosc, że druga osoba nie wiem co traci od życia i nie ma pewności, że jest jej ze mną dobrze.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 5
@Shitze: Jak przelotny związek to nie musi być dziewica ale na żonę juz by się przydała poważna kandydatka.
@dcichon Seks nie jest sensem życia, zresztą kobiety mniej go pragną niż mężczyźni.
  • Odpowiedz
@Aokx no to glupoty straszne piszesz. ze swojego punktu widzenia, powiem, ze mam ochote na seks czesciej niz swoj partner. xD
  • Odpowiedz
@Aokx: ostatnio gadałeś głupoty na temat rozwodów, teraz piszesz #!$%@? na temat zapotrzebowania na seks u kobiet. Skończyłeś jakieś studia w tym kierunku, czy to Twój osobisty instytut danych z dupy? Bo te wpisy autentycznie wyglądają, jakbyś kobiece zachowania „znał” tylko z wykopowych incelowych tagów, a nie jakiejkolwiek autopsji xD.

Z resztą sam fakt, jak odpisujesz różowej wyżej, że jest „używana”, bo ma inne zdanie niż Ty i w żaden sposób
  • Odpowiedz
  • 32
@Aokx większość chłopów ma baby, które poznali jak już się wybawiły. I ich to boli, dlatego będą się tak zaciekle bronić, że przecież dziewictwo to nic takiego.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 13
@flori: No jak z używaną ma to robić to może mu się nie chcieć.
@somskia Twój wpis wygląda jakby go pisała rozemocjonowana używana p0lka którą coś boli.
@johny-kalesonny Nie ludzie tylko kobiety się zużywaja. Nadają się do poważnego związku z dziewicą.
@PiccoloColo Nie wiem co ma uprawianie seksu do tego że się lubi dziewice
  • Odpowiedz