Aktywne Wpisy

iksboks +5
Jakby nie ogarniam tych tekstów o słabej optymalizacji. Co to znaczy? Jakby ktoś miał RTX5060 czy 5070 i pisałby, że mu gra laguje, to rozumiałbym, że gra ma słabą optymalizację, ale jak widzę wpisy ludzi, którzy grają na kartach sprzed 4-5 generacji wstecz i piszą coś o złej optymalizacji, to zastanawiam się czego Wy oczekujecie od swoich komputerów. Gra jest na UE5 i jest jedną z najładniej wyglądających gier na tym silniku,

Teuvo +26
dawno pipcy nie jadłem takie prawdziwej ale nie będę przecież złodziejom płacił





Eh, czy wy jakoś celebrujecie te święta wielkanocne? Na Boże narodzenie jeżdżę do domu rodzinnego, ale teraz nikogo nie będzie. zostaję sama i trochę mi przykro. Nie jestem religijna, ale trochę mi smutno, że każdy gdzieś pojedzie, a ja będę sama.
#rozowepaski #niebieskiepaski
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
i dzieciaki będą szukać koszyczków