Wpis z mikrobloga

@getin: @Goatlord @orogonoria2 gniję z jego opowiadania, iz amerykanskie odstraszanie nie zadziałało xD

1. Ukraina NIE jest w NATO, więc nie posiada formalnych amerykanskich gwarancji bezpieczenstwa.
2. Polska JEST w NATO, a jednak Rosjanie nie zbombardowali torów kolejowych i autostrad, którymi jest transportowana pomoc dla Ukrainy, a więc amerykańskie odstraszanie DZIAŁA.
@getin: Psycha siada. Jego odbiorcy czyli my zainteresowani tematami miedzynarodowymi uczymy się, słuchamy innych i okazuje się że te bartosiakowe gadanie typu "Trump nie zrozumiał, żeby mówić o tranzycji, żeby zmieniać układ światowy." czy "Jeśli Ukraina będzie miała implozję, to USA straci wiarygodność w ramach prymatu." i inne banialuki sie zużyly a bartowiak nie wiem czy potrafi cos innego mówic niz to co dotychczas xd
@Goatlord:

Czytałem książki Barta do "III wojny" od razu po ukazaniu się, a nie po latach.

Ja również.

Nie sądzę po prostu abyś był w stanie zmienić moją optykę.

Nie mam najmniejszego zamiaru as it is easier to fool someone than to prove them that they have been fooled. Amerykanie mi tak powiedzieli na offie.

https://strategyandfuture.org/calosciowe-zajecie-stanowiska-w-postepowaniu-przed-pan/

Wybitny spin. Teleewangelista przedstawił zlecone przez siebie opinie jako dowód, że nie ma podstaw do